Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Akmens skalūno stogo danga

Lietuvoje populiarėjantys akmeniniai stogai puikiai tiks modernaus, minimalistinio, skandinaviško stiliaus mėgėjams. Akmeninės stogo dangos yra lygios, pilkos arba rausvai pilkos, žalsvai pilkos spalvos. Akmens skalūnas leis Jums sukurti išskirtinį pastato dizainą: stogas gali būti labai griežto stiliaus arba iš pažiūros netvarkingų elementų, kurie ant stogo susideda į vientisą darnią visumą.

  

ILGAAMŽIŠKUMAS

 

Niekam nepaslaptis – akmuo yra vienas patvariausių bei pačių geriausių statybai naudojamų resursų, nes jis itin atsparus. Tinkamai panaudoti akmens akcentai ne tik atrodo puikiai, bet jų fizinės savybės ir puikiai dorojasi su lietuviškais ar kitose pasaulio vietose vyraujančiais permainingais orais. Produktai šioje kategorijoje pasižymės puikiu suderinamumu su aplinka, neatrodys iššaukiančiai ir dažniausiai imponuos bei tiks modernių ir šiuolaikiškų namų statytojams, tačiau tinkamai priderinus tarnaus ir kitur. Akmeniniai stogai - ilgaamžiai ir namo vertė neturėtų kristi ilgą laikotarpį, nes išlaikysite puikia stogo būklę.


PRITAIKYMAS

 

„Agmeka“ rekomenduoja savo klientams, kad akmens stogai geriausiai dera instaliuojami minimalistinio stiliaus, nordiškos išvaizdos namuose. Vis dėlto, modernėjant architektūros tendencijoms bei technologijoms, ši danga gali maloniai pabrėžti ir labiau ištaigingo namo akcentus ar didesnio pastato grožį. Akmens skalūno stogai yra universalūs ir ilgaamžiai, tad puikiai atrodys net praėjus daugeliui sezonų su permainingais orais. Mūsų patirtis byloja, jog akmeniniai stogai yra viena iš stabiliausių bei patikimiausių dangų, kurias namo šeimininkai ar statytojai gali pasirinkti.

 

SPALVŲ ASORTIMENTAS

 

Akmens skalūnas ne tik puiki danginė medžiaga, bet taip pat žavi savo kuklia, tačiau kokybiška ir stilinga išvaizda. Nuo tamsesnių juodos spalvos tonų iki šviesesnių bei ryškesnių pilkšvai melsvų atspalvių, čia rasite didžiausią stogų iš akmens spalvų asortimentą visoje Lietuvoje. Tiesiog paspauskite patinkančio produkto nuorodą ir pamatykite detalią nuotrauką, kad geriau įvertintumėte spalvą, o, jeigu norite, eskpozicijas galite išvysti mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Kaune.

 

SVORIS

 

Stogo svoris, ne tik išvaizda ir medžiagų pasirinkimas padeda atlikti pasirinkimą. Akmuo yra puikus apsauginis sluoksnis, tačiau nepasižymi didžiausiu lengvumu, tad jį reiktų rinktis atsargiai ir gerai paskaičiuoti kiek būtent akmens skalūno stogo dangos Jums reiktų, kad nepakenktumėte konstrukcijos tvirtumui. Kyla klausimų dėl galutinės kainos? Susisiekite internetu arba atvykite į parduotuvę ir atsakysime į visus iškilusius klausimus!

 

Akmeniniai stogai nėra blizgūs, nes skalūno čerpės paviršius būna niekaip neapdorotas. Akmens čerpės gali turėti priemaišų arba jų neturėti - priklausomai nuo Jūsų pageidavimų ir skonio, galite pasirinkti tokias čerpes, kurios metams bėgant šiek tiek rūdija ir taip kuriamas autentiškas stogo dangos  įvaizdis, arba tokias, kurios šių priemaišų neturi ir stogas savo išvaizdos nekeičia.

 

Akmeninių stogo dangų kaina yra panaši, kaip daugelio keraminių stogo dangų rūšių. Jų montavimas yra kiek sudėtingesnis, tačiau patyrusiems meistrams tai sunkumu nesukels. Akmens skalūno dangą itin ilgaamžiams ir patikimiems stogams siūlome išsirinkti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.