Vilnius:
Jūratė Chlevinskienė
Tel. nr.: +370 600 93980
El. paštas: jurate@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Aliuminiai lietvamzdžiai

Aliumininės lietaus nuvedimo sistemos tiks naudoti su visų tipų stogo dangomis, nesvarbu ar tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ar bet kuri kita. Į savo lietaus nuvedimo sistemų asortimentą įtraukėme laiko patikrintus, patogius naudoti ir prižiūrėti gaminius iš aliuminio.

 

Metalinės lietaus nuvedimo sistemos dažniausiai gaminamos iš 0,6 milimetrų storio aliuminio ar plieno cinkuotos skardos. Papildomai sistemos dengiamos polimeriniu sluoksniu, kuris saugo nuo žalingo drėgmės poveikio.

 

Mūsų siūlomas lietaus nuvedimo sistemas iš aliuminio sudaro įvairių spalvų, medžiagų ir dydžių latakai, lietvamzdžiai, laikikliai ir priedai. Sakoma, lašas po lašo ir akmenį pratašo, todėl lietaus nuvedimo sistemoms taupyti neverta.

 

Aliumininės lietaus nuvedimo sistemos yra paprastai komplektuojamos, ilgaamžės ir estetiškai patrauklios. Be kita ko, vienas metalinių lietaus nuvedimo sistemų privalumas – galimybė rinktis apvalaus ar stačiakampio profilio latakus. Lietvamzdžių sistemas apžiūrėti ir įsigyti gera kaina galite mūsų salonuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).

 

Aliuminės lietaus nuvedimo sistemos puikiai tiks prie visų rūšių stogo dangų: čerpių, šiferio, skardos ir kitų. Siūlome įvairių rūšių latakų priedus: įlajas, alkūnes, lietvamzdžių priedus, vertikalius lietvamzdžius ir kt.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.