Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Armavimo sistemos

 Armavimo sistema - tai mūrijamos klinkerinių plytų sienos sutvirtinimas, naudojami įvairūs elementai, kurie leidžia išgauti originalią ir kokybišką fasado apdailą. Armavimo sistemos ypač tinka spręsti nestandartines situacijas, su kokiomis galite susidurti, pavyzdžiui, tam tikriems pastatams, kuriuose nebuvo numatytas klinkerio mūras ar klinkerio plytos tvirtinimas tam tikruose įrengimo mazguose, ar sutvirtinti mūrą virš langų.

 

 UAB „Agmeka“ su pasididžiavimu nori pristatyti armavimo įrankių bei įrangos kolekciją, kurią galite įsigyti. Aukštos klasės produkcija, tiesiai iš geriausių gamintojų tam, kad jūsų darbai taptų lengvesni bei būtų įvykdomi greičiau. Ne paslaptis, kad armuoti būtina, jeigu norite unikalumo arba universalumo savo būste. Armavimo sistemos padės pasiekti norimus rezultatus, jeigu sieksite pritvirtinti plyteles ar trinkeles net ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Armuoti reikia visą paviršių vienu metu, nes pakeitimai, tęsimai, peršokimai bei kiti nesklandumai labai matosi baigus darbus, tad proceso baigtinis vaizdas neatrodys tenkinamai ir norėsite viską pakeisti. Specializuojamės armavimo sistemų ir produktų pardavime jau ilgą laiką, tad galime tik pasidžiaugti, kad vis daugiau klientų pasitiki mūsų patirtimi šioje srityje ir siekia gauti patarimus bei įžvalgas ar informaciją apie armavimo įrangą ir procedūras.

 

 Susisiekite su mumis internetu, patarsime, kokia sistema reikalinga ir pateiksime pasiūlymą su galutine kaina. Armavimo tinklas – vienas iš svarbiausių šio proceso pagalbininkų, be kurių pats procesas nevyktų sklandžiai, o rezultatai būtų prasti bei netenkintų reikalavimų ar lūkesčių. Tinklelis padės geriau apdirbti išlygynamąjį sluoksnį, geriau išlyginti grindis bei atlikti vėlesnius darbus, susijusius su plyteline arba trinkeline danga.

 

 Neatsiejama darbų dalis yra ne tik tinklelis, bet ir lygio ar tiesumo matavimo liniuotė (gulsčiukas), nes neuždengus viso paviršiaus lygiu sluoksniu, teks darbuotis dar kartą, visiškai iš naujo visą paviršių dengiant glaisto sluoksniu. Be glaisto, įrankiai taptų beverčiai, tad jo kokybė taip pat nulems galutinius rezultatus. Nepulkite darbus daryti vieni, geriau pasitarkite su patyrusiais srities ekspertais ar mūsų parduotuvės konsultantais, kurie maloniai pagelbės išsirenkant tinkamas prekes armavimui bei patars nuo ko ir kaip pradėti. Apsilankykite mūsų parduotuvėse didžiuosiuose miestuose ir visą informaciją galėsite išgirsti tiesiai iš pirmų lūpų, arba atsiųskite užklausą interneto parduotuvėje bei el.paštu.

 

 Armavimas aplink langus – reikalingas, tą jums patvirtins dauguma statybų ekspertų. Pas mus galite įsigyti visą įrangą, kurios tik gali prireikti. Atlikdami darbus būkite atidūs, kad sluoksnis pasidengtų lygiai per visą paviršių, nes kitaip matysis tinklo žymės, kas atims estetiško interjero atmosferą bei suteiks negrabaus ir nestilingo interjero etiketę.


 Nesvarbu ar darbai, kuriuos norite atlikti yra armavimas prieš klinkerį ar paprasta procedūra, susisiekite su mūsų parduotuve ar atsiųskite žinutę tam, kad galėtume padėti išsirinkti, kokios sistemos jums yra tinkamiausios, už pačią žemiausią kainą. Žinodami savo pasirinkimus, situacijos sunkumą bei ateinančių darbų mąstą – geriau įvertinsite galimas išlaidas ir galėsite įsigyti reikalingų prekių, kurias UAB „Agmeka“ parūpins!

 

 Mūsų specialistai salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje visuomet mielai pakonsultuos Jus, kokią armavimo sistemą Jums būtų geriausia pasirinkti.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.