PRODUKCIJA

Betoninė čerpė BCA02

Šį produktą gyvai pamatyti galite    VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Lygioji g. 3

Benders Carisma čerpė buvo pradėta gaminti 2006 metų viduryje ir susilaukė labai didelės paklausos Europoje. Ši čerpė suteikia tokias moderniosios architektūros galimybes, kokių nebuvo anksčiau. Su Carisma mes galime sukurti nepriekaištingai atrodantį stogą lyg jis būtų padengtas lygiais lakštais. Tai suteikia namui išskirtinumą.

 

Gaminys: Betoninė čerpė
Gamintojas: BENDERS
Kilmės šalis: Vokietija
Modelis: Carisma tamsiai pilka
Vienetai m²: 11,5 vnt.
Svoris vieneto: 4,5 kg.
Svoris m²: 51,8 kg.
Grebėstų žingsnis: 310-350 mm
Dengiamas plotis: 250 mm
Minimalus nuolydis: 14 °

Betoninės čerpės BCA02 – ne tik vienas iš geriausių čerpių pasirinkimų, bet ir saugios bei patvarios stogo dangos garantas. Stogo danga, betoninės čerpės BCA02 leis jaustis ramiai pliaupiant lietui, kandant šalčiui ar užplaukus alinančiai karščio bangai. Kokybiškos čerpės saugių namų ir laimingų šeimininkų simbolis.

 

Nors apie tai iš pat pradžių galbūt ir nepagalvosite, stogo danga lemia didžiąją dalį komforto namuose. Stogas su problemomis – visų būstų turėtojų košmaras. Būtent todėl pasirinkite mėgiamų spalvų čerpes ir paruoškite savo namus viskam. Žinodami, jog stogas virš galvos naujas ir tvirtas, miegosite geriau, o ir namai džiaugsis nauju eksterjero elementu.


Ko laukiate? Teiraukitės apie kokybiškas betonines čerpes BCA02 el.paštu, telefonu arba žinute.

 

Patiko BCA02 čerpės? Raskite daugiau šio gamintojo stogo dangų – betoninių čerpių čia: Benders čerpės

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.