PRODUKCIJA

Betoninė čerpė BCA04

Šį produktą gyvai pamatyti galite    VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Lygioji g. 3

Benders Carisma čerpė buvo pradėta gaminti 2006 metų viduryje ir susilaukė labai didelės paklausos Europoje. Ši čerpė suteikia tokias moderniosios architektūros galimybes, kokių nebuvo anksčiau. Su Carisma mes galime sukurti nepriekaištingai atrodantį stogą lyg jis būtų padengtas lygiais lakštais. Tai suteikia namui išskirtinumą.

 

Gaminys: Betoninė čerpė
Gamintojas: BENDERS
Kilmės šalis: Vokietija
Modelis: Carisma naturaliai pilka
Vienetai m²: 11,5 vnt.
Svoris vieneto: 4,5 kg.
Svoris m²: 51,8 kg.
Grebėstų žingsnis: 310-350 mm
Dengiamas plotis: 250 mm
Minimalus nuolydis: 14 °

Išskirtinis dizainas, plati spalvų paletė bei kokybė – tai BCA04 betoninės čerpės. Ši stogo danga yra puikiausias geros kainos ir kokybės pavyzdys. Betoninės čerpės BCA04 yra tinkamos naudoti tiek šilto, tiek šalto klimato šalyse. Taigi jų dėka galėsite jaustis ramiai pliaupiant lietui, kandant šalčiui ar užplaukus alinančiai karščio bangai.

 

Šios kokybiškos betoninės čerpės BCA04 - saugių namų ir laimingų šeimininkų simbolis. Šviesiai, tamsiai rudos, juodos, raudonos, pilkos ir kitų atspalvių čerpės yra sukurtos tam, kad rastumėt labiausiai tinkančias. Nematote norimos spalvos? Apsilankykite pas mus arba susisiekite.

 

Daugiau informacijos apie stogo dangas bei šio tipo betonines čerpes: Benders čerpės

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.