PRODUKCIJA

Betoninė čerpė BPA04

Šį produktą gyvai pamatyti galite    VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Lygioji g. 3

Benders dvibangės čerpės - tai klasikinės formos čerpės, kurios gaminamos jau daugiau kaip 50 metų ir yra išbandytos laiko. Dviejų bangų formos ir sustiprintų briaunų čerpės pasižymi ypatingu stiprumu, o dvigubas oro sulaikymas užtikrina visišką stogo sandarumą. Dvigubos čerpės oro kanalas garantuoja gerą stogo ventiliaciją, o tai yra labai svarbu, norint, kad stogas būtų ilgaamžis.

 

Gaminys: Betoninė čerpė
Gamintojas: BENDERS
Kilmės šalis: Vokietija
Modelis: Palema granito 21
Vienetai m²: 8,9-10,4 vnt.
Svoris vieneto: 4,0 kg.
Svoris m²: 36,0 kg.
Grebėstų žingsnis: 310-375 mm
Dengiamas plotis: 300 mm
Minimalus nuolydis: 14 °

Betoninės čerpės BPA04 – ne tik vienas iš geriausių čerpių pasirinkimų, bet ir saugios bei patvarios stogo dangos garantas. Stogo danga, betoninės čerpės BPA04 leis jaustis ramiai pliaupiant lietui, kandant šalčiui ar užplaukus alinančiai karščio bangai. Kokybiškos čerpės saugių namų ir laimingų šeimininkų simbolis.

 

Nors apie tai iš pat pradžių galbūt ir nepagalvosite, stogo danga lemia didžiąją dalį komforto namuose. Stogas su problemomis – visų būstų turėtojų košmaras. Būtent todėl pasirinkite mėgiamų spalvų čerpes ir paruoškite savo namus viskam. Žinodami, jog stogas virš galvos naujas ir tvirtas, miegosite geriau, o ir namai džiaugsis nauju eksterjero elementu.


Ko laukiate? Teiraukitės apie kokybiškas betonines čerpes BPA04 el.paštu, telefonu arba žinute.

 

Patiko BPA04 čerpės? Raskite daugiau šio gamintojo stogo dangų – betoninių čerpių čia: Benders čerpės

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.