Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
Produktai pagal gamintoją:

       Euronit - betoninės čerpės

Betoninės Euronit (Lenkija) čerpės – geras pasirinkimas norintiems turėti klasikinio dizaino stogą. Tokia stogo danga praktiškai nesensta, yra itin tvirta ir nesunkiai atlaiko didelius krūvius.

 

Betoninės Euronit čerpės tinka rąstiniams ir lengvos konstrukcijos namams, jų svoris skatina greitesnį natūralų statinio sėdimą, suteikia stabilumo. Tokia stogo danga yra atspari ugniai ir temperatūrų skirtumams, tad žiemą namuose bus šilta, o vasarą – vėsu.

 

Kodėl galite pasikliauti būtent Euronit gaminiais? 30-ties metų garantija betoninėms čerpėms su papildoma garantija atsparumui šalčiui ir 10 metų garantija originaliems priedams užtikrina, kad po namų stogu, padengtu Euronit produkcija, galėsite mėgautis ramybe bei jaustis saugiai.

 

Euronit stogo danga sukurta rūpestingai galvojant apie jaukius namus, kurių išskirtinis akcentas – gerai atrodantis stogas, užtikrinantis namo gyventojams patogumą ir saugumą. Euronit gaminiuose derinami šiuolaikiniai ir tradiciniai sprendimai išlaikant aukščiausią kokybę.

 

Visa bendrovės produkcija yra sertifikuota ir gaminama iš natūralių medžiagų. Euronit betonines čerpes gera kaina rasite mūsų salonuose didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda). 

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.