PRODUKCIJA

Keraminė čerpė EFR04

Šį produktą gyvai pamatyti galite    VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Lygioji g. 3

Gaminys: Keraminė čerpė
Gamintojas: ERLUS AG
Kilmės šalis: Vokietija
Modelis: Forma maroon
Vienetai m²: 9,8 vnt.
Svoris vieneto: 4 kg.
Svoris m²: 39,2 kg.
Grebėstų žingsnis: 344-397 mm
Dengiamas plotis: 255 mm
Minimalus nuolydis: 10 °

Keraminės čerpės EFR04 – ne tik vienas iš geriausių čerpių pasirinkimų, bet ir saugios bei patvarios stogo dangos garantas. Stogo danga, keraminės čerpės EFR04 leis jaustis ramiai pliaupiant lietui, kandant šalčiui ar užplaukus alinančiai karščio bangai. Kokybiškos čerpės saugių namų ir laimingų šeimininkų simbolis.

 

Nors apie tai iš pat pradžių galbūt ir nepagalvosite, stogo danga lemia didžiąją dalį komforto namuose. Stogas su problemomis – visų būstų turėtojų košmaras. Būtent todėl pasirinkite mėgiamų spalvų čerpes ir paruoškite savo namus viskam. Žinodami, jog stogas virš galvos naujas ir tvirtas, miegosite geriau, o ir namai džiaugsis nauju eksterjero elementu.

 

Ko laukiate? Teiraukitės apie kokybiškas keramines čerpes EFR04 el.paštu, telefonu arba žinute.

 

Patiko EFR04  čerpės? Raskite daugiau šio gamintojo stogo dangų - čerpių čia: Erlus čerpės

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.