PRODUKCIJA

Keraminė čerpė LEP08

Šį produktą gyvai pamatyti galite    VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Lygioji g. 3

Gaminys: Keraminė čerpė
Gamintojas: LaEscandella
Kilmės šalis: Ispanija
Modelis: Planum pepper
Vienetai m²: 10,5 vnt.
Svoris vieneto: 3,8 kg.
Svoris m²: 39,9 kg.
Grebėstų žingsnis: 370-376 mm
Dengiamas plotis: 239-241 mm
Minimalus nuolydis: 24,5 °

 

Keraminės čerpės LEP08 – ne tik vienas iš geriausių čerpių pasirinkimų, bet ir saugios bei patvarios stogo dangos garantas. Stogo danga, keraminės čerpės LEP08 leis jaustis ramiai pliaupiant lietui, kandant šalčiui ar užplaukus alinančiai karščio bangai. Kokybiškos čerpės saugių namų ir laimingų šeimininkų simbolis.

 

 

 

Nors apie tai iš pat pradžių galbūt ir nepagalvosite, stogo danga lemia didžiąją dalį komforto namuose. Stogas su problemomis – visų būstų turėtojų košmaras. Būtent todėl pasirinkite mėgiamų spalvų čerpes ir paruoškite savo namus viskam. Žinodami, jog stogas virš galvos naujas ir tvirtas, miegosite geriau, o ir namai džiaugsis nauju eksterjero elementu.

 

 

 

Ko laukiate? Teiraukitės apie kokybiškas keramines čerpes LEP08 el.paštu, telefonu arba žinute.

 

 

 

Patiko LEP08 čerpės? Raskite daugiau šio gamintojo stogo dangų - čerpių čia: La Escandella čerpės

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.