Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
Produktai pagal gamintoją:

       Erlus - keraminės čerpės

STOGO DEKORACIJOS ERLUS LOTUS DEKORUOTOS ČERPĖS Keraminė čerpė EES01 Keraminė čerpė EES02 Keraminė čerpė EES03 Keraminė čerpė EES04 Keraminė čerpė EES05 Keraminė čerpė EES06 Keraminė čerpė EES07 Keraminė čerpė EES08 Keraminė čerpė EES09 Keraminė čerpė EES11 Keraminė čerpė EES12 Keraminė čerpė EES13 Keraminė čerpė ESL01 Keraminė čerpė ESL02 Keraminė čerpė ESL03 Keraminė čerpė ESL04 Keraminė čerpė ESL05 Keraminė čerpė ESL06 Keraminė čerpė ESL07 Keraminė čerpė ESL08 Keraminė čerpė ESL09 Keraminė čerpė ESL10 Keraminė čerpė EMX01 Keraminė čerpė EMX02 Keraminė čerpė EMX03 Keraminė čerpė EMX04 Keraminė čerpė EMX05 Keraminė čerpė EMX06 Keraminė čerpė EMX07 Keraminė čerpė EMX08 Keraminė čerpė EEP01 Keraminė čerpė EEP02 Keraminė čerpė EEP03 Keraminė čerpė EEP04 Keraminė čerpė EKR01 Keraminė čerpė EKR02 Keraminė čerpė EKR03 Keraminė čerpė EKR04 Keraminė čerpė EKR05 Keraminė čerpė EKX01 Keraminė čerpė EKX02 Keraminė čerpė EKX03 Keraminė čerpė EKX04 Keraminė čerpė EKX05 Keraminė čerpė ELN01 Keraminė čerpė ELN02 Keraminė čerpė ELN04 Keraminė čerpė ELN05 Keraminė čerpė ELN06 Keraminė čerpė EFR01 Keraminė čerpė EFR02 Keraminė čerpė EFR03 Keraminė čerpė EFR04 Keraminė čerpė EFR05 Keraminė čerpė EFR06 Keraminė čerpė EFR07 Keraminė čerpė EFL01 Keraminė čerpė EFL02 Keraminė čerpė EFL03 Keraminė čerpė EGF01 Keraminė čerpė EGF02 Keraminė čerpė EGF03 Keraminė čerpė EGF04 Keraminė čerpė EGX01 Keraminė čerpė EGX02 Keraminė čerpė EGX03 Keraminė čerpė EGX04 Keraminė čerpė ERS01 Keraminė čerpė ERS02 Keraminė čerpė ERS03 Keraminė čerpė ERS04 Keraminė čerpė ERS05 Keraminė čerpė ERS06 Keraminė čerpė ERS07 Keraminė čerpė ERX01 Keraminė čerpė ERX02 Keraminė čerpė EHL01 Keraminė čerpė EHL02 Keraminė čerpė EHL03 Keraminė čerpė EHL04 Keraminė čerpė EMN01 Keraminė čerpė EMN02 Keraminė čerpė EMN03 Keraminė čerpė EMN04 Keraminė čerpė EMP01 Keraminė čerpė EFF01 Keraminė čerpė EMN11 Keraminė čerpė EMN12 Keraminė čerpė EMN13 Keraminė čerpė EBR01 Keraminė čerpė EBR02 Keraminė čerpė EBR03 Keraminė čerpė EBR04 Keraminė čerpė EBR05 Keraminė čerpė EBR06 Keraminė čerpė EBR07 Keraminė čerpė EBR08 Keraminė čerpė RMN07

Kas yra keraminės čerpės?

 

Keraminės stogo čerpės, dar žinomos kaip molinės stogo čerpės, yra puikus pasirinkimas žemo nuolydžio ir šlaitiniams stogams. Tai viena populiariausių ir išvaizdžiausių stogo dangų formų, puikiai tinkančių net ir originaliausioms architektūrinėms idėjoms. Pagamintos iš natūralaus molio, šios stogo čerpės taip pat pasirenkamos atsižvelgiant į atsparumą ugniai ir „senojo pasaulio“ stilių. Šios stogo čerpės taip pat yra plačiai naudojamos kaip dizaino elementas įvairioms reikmėms, įskaitant fasadus. Siūlomos daugybės profilių ir stilių keraminės plytelės lengvai suderina bet kokį architektūros stilių.

 

Kokie molinių stogo čerpių privalumai?

 

· Ilgaamžiškumas: čerpinis stogas gali tarnauti daugiau nei 100 metų, ypač jei jis sumontuotas profesionalų ir tinkamu klimatu. Yra žinoma, kad molio ir betoninių čerpių stogai atlaiko krušą, stiprų vėją ir net ugnį. Įdiegę plyteles, jums niekada nebereikės keisti stogo dangos nauja, o ir prekinė išvaizda po daugybės metų liks nepakitus.

· Atsparumas: čerpės atsparios puvimui ir vabzdžių pažeidimams. Skirtingai nuo medienos, čerpių stogai niekada nesugrius. Finansuodami į stogą - finansuojate ir į ramią ateitį.

· Aplinkai nekenksminga medžiaga: čerpių stogai gaminami nenaudojant cheminių medžiagų, o tik žemės mineralus ir visiškai atsinaujinančias medžiagas. Pašalinus čerpes, jas galima perdirbti nekenkiant gamtai. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kuriems svarbi gamta ir gyvenimas ateityje.

· Efektyvus energijos vartojimas: didelė šiluminė plytelių masė padės reguliuoti patalpų temperatūrą. Keraminiuose stogo sprendimuose įrengta natūrali oro ventiliacija po čerpėmis, todėl taip susidaro šilumos perdavimo barjeras, kuris skatina natūralų oro srautą pastato viduje. Didelis energijos vartojimo efektyvumas taip pat labai sumažina šildymo išlaidas. Kitas išskirtinis molio stogo čerpių bruožas yra tas, kad, palyginti su kitomis stogo medžiagomis, jų atspindėjimas ir šilumos perdavimas sumažėja iki 70%. Įsirengdami molinių čerpių stogą atliekate išmanią investiciją ne tik į daiktą, kuris tarnaus Jums visą gyvenimą, bet ir atsipirks ateityje rūpinantis namo šiluma.

· Nedaug priežiūros: nutekėjimai beveik negirdimi ir labai retas atvejis, kai čerpių stogams reikia remonto ar priežiūros, nebent jie nutrūktų dėl stipraus smūgio. Palyginus su įprastinėmis čerpėmis, ERLUS keraminės čerpės ir po kelerių metų išlieka švarios. ERLUS keraminių čerpių paviršiaus apdaila sąveikaudama su saulės šviesa suardo tokias organines teršalų daleles kaip riebalų nuosėdos, suodžiai, samanos ir dumbliai, o lietus jas nuplauna. Taip žmonės neprivalo rūpintis stogu - visą darbą už juos atlieka gamta.

· Padidėjusi pastato vertė: stogo dangos pakeitimas keraminėmis čerpėmis yra populiarus finansinis pranašumas siekiant namą parduoti už kuo geresnę kainą. Pastatai, kuriuose įrengti tokio tipo stogai, lyginant su kitais sprendimais, parduodami greičiau ir efektyviau.


Kuo ypatingos ERLUS čerpės?


Daugybę apdovanojimų pelniusios šimtametės bendrovės ERLUS (Vokietija) šūkis: kiekvienam objektui – tinkama čerpė. Kas bebūtų, paprastas stogo atnaujinimas ar profesionalūs architektūriniai darbai, ERLUS siūlo visus reikalavimus atitinkančius keraminių čerpių modelius. Juk kiekvienas statybų objektas – unikalus, tai ir čerpių pasirinkimas turi būti pritaikytas atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus poreikius.

Klasikinė ar moderni čerpė, šilti raudoni atspalviai ar kitokie – iš parduodamos ERLUS produkcijos tikrai išsirinksite ir rasite visus reikalavimus atitinkantį keraminės čerpės modelį. Čerpių montavimas bus paprastas ir nereikalaujantis didesnių pastangų. Viskas – individualiam, išskirtiniam namui. Namo stogas yra daugiau nei apsauga nuo vėjo ir vandens – tai visų pirma jaukių namų simbolis. Todėl klientai skiria didelį dėmesį ne tik kokybei ir keraminių čerpių natūralumui, bet ir jų išvaizdai. Kuomet sprendžia, kuo uždengti savo namų stogą renkasi tai kas gali tarnauti ilgus metus ir patraukliai atrodyti. Visu tuo ir rūpinasi čerpių gamintojas ERLUS.


Kodėl mus rinktis verta?

 

Siūlome gausų, įvairiausių stilių ir spalvų, keraminių čerpių pasirinkimą už gerą kainą. Mūsų profesionalų komanda pasirūpins kiekvieno kliento poreikiais ir užtikrins maksimalų aptarnavimą. Jums tik lieka išsirinkti patinkančią stogo dangą iš plataus asortimento, o mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums patinkančią stogo dangą už patraukliausią kainą. Gyvai pamatyti aukščiausios kokybės keramines stogo čerpes galite mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Pilnas ir kokybiškas čerpių pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį – mūsų pareiga. Atlikus užsakymą, mūsų komanda pristatys čerpes iki pat Jūsų durų.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.