Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
Produktai pagal gamintoją:

       La Escandella - keraminės čerpės

La Escandella (Ispanija) per pastarąjį dešimtmetį tapo vienu iš lyderiaujančių molinių čerpių gamintojų Europoje. Bendrovė, savo veiklą prasidėjusi kaip šeimos verslas, dabar per metus pagamina apie 400 000 tonų čerpių ir užima apie penktadalį Ispanijos vidaus rinkos. La Escandella čerpės parduodamos net su 100 metų garantija.

 

Inovacijos ir nuolatinis produktų tobulinimas ispaniškam prekės ženklui padeda išsiskirti iš konkurentų, o išskirtinai dideli gamybos pajėgumai (per metus La Escandella pagamina daugiau nei 100 mln. keraminių čerpių) užtikrina tolesnį bendrovės augimą ir sėkmę.

 

La Escandella siūlo penkių pagrindinių formų čerpes bei platų jų spalvų pasirinkimą. Toks produkcijos spektras gali patenkinti net ir pačių išrankiausių užsakovų reikalavimus. Šias čerpes gera kaina galite rasti mūsų parduotuvėse didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).

 

H-Selection – La Escandella premium klasės produktų linija: kiekviena čerpė gaminama individualiai, tad kiekvienas produktas – nepriekaištingos kokybės. Produkcijos įvairovė ir aukšta čerpių apdailos kokybė lemia tai, kad La Escandella čerpės pasirenkamos įgyvendinant pačius ambicingiausius projektus – tai dar viena priežastis, kodėl bendrovės produkcija prekiaujama net 60-tyje valstybių.

 

Pasiūlydama išskirtinę gaminamų čerpių kokybę La Escandella per trumpą laikotarpį užsitarnavo inovatyvios ir moderniausias technologijas taikančios bendrovės vardą. Jos produkcija naudojama tokiuose garsiuose projektuose kaip Palmių salos Dubajuje, Terra Mítica pramogų parkas Ispanijoje ir daugelyje kitų. La Escandella čerpėms yra suteikti aukščiausi kokybės įvertinimai.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.