Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
Produktai pagal gamintoją:

       Laumans - keraminės čerpės

Kas yra čerpės?

 

Čerpės yra viena populiariausių ir išvaizdžiausių stogo dangų formų. Ši stogo danga suteikia neribotas dekoravimo galimybes bei padeda atrasti pastato gražiausias puses. Įvairios formos, spalvos, raštai bei faktūros atitinka daugumos reikalavimus ir lūkesčius. Todėl rasti savo būstui ar priestatui tinkamiausią dangą gali kiekvienas. Plytelė taip pat yra viena iš patvariausių stogo dangų medžiagų - ji nedega ir neišsipučia, nesuyra nuo druskos purslų pakrančių zonose ar karščio dykumoje. Turbūt todėl ir nekeista, kad molio čerpių stogai gali tarnauti nuo 50 iki šimto metų?


Kas lemia jų ilgaamžiškumą?


Molio plytelės gaminamos kepant suformuotą molį į plyteles. Molio tankis nustatomas pagal laiko trukmę ir temperatūrą, kuria jis kaitinamas. Plytelės gali būti glazūruotos, taip pat gali būti atliekamas paviršiaus tekstūros apdorojimas. Visa tai lemia stogo nepakitusią prekinę išvaizdą net ir po didžiausių liūčių ar katinančių saulės spindulių. Tobulumas turi savo unikalų tembrą. Tai gali atrodyti per daug, tačiau iš tikrųjų tai yra geriausias būdas užtikrinti vienodą aukštą kokybę. Tobuliems namams - tobulas stogas.


Monatvimas

 

Montavimo būdai priklauso nuo montuojamų plytelių pobūdžio; ar tai yra du gabalai, vienas gabalas, tarpusavyje sujungti arba plokšti. Su kiekviena stogo čerpe atliekami akustiniai bandymai, kurių metu matomi visi paslėpti stogo čerpės trūkumai ir įtrūkimai. Tobulumas turi savo unikalų tembrą. Tai gali atrodyti per daug, tačiau iš tikrųjų tai yra geriausias būdas užtikrinti aukštą kokybę ir nepriekaištingą išvaizdą. Tobuliems namams - tobulas stogas.


Tinkamas stogo dangos pasirinkimas

 

Molio plyteles rinkitės atsižvelgdami į jūsų geografinės vietovės klimatą, nes jos gaminamos taip, kad atlaikytų skirtingas aplinkos sąlygas. Molio plytelių yra daugybė profilių, stilių, apdailos variantų ir spalvų. Be to, gali būti atskiros įvairių formų plytelės, pritaikytos kiekvienam lauko dizainui. Molinės čerpės gali būti skirtos keteroms, klubams, klubų sankirtoms ir gaubtiniams galams. Apdorojant paviršių, gali būti pridedama speciali tekstūra. Su tokia įvairove ir asmeniniu koregavimu, puikiai tinkančias tiek spalva tiek forma ar raštu čerpes, ras kiekvienas. Stogo pasirinkimas taip pat gali būti didelis rodiklis namo šilumos efektyvumui. Tinkamai parinkto stogo danga suderinta su namo šildymo sistema gali padidinti šilumos energijos efektyvumą bei sumažinti šildymo išlaidas ateityje. Taigi, stogas gali būti ne tik kaip dekoratyvė ar apsauginė namo dalis, bet ir atlikti svarbų vaidmenį Jūsų ateities investicijose.


Kuo ypatinga Laumans stogo danga?

 

Laumans – daugiau nei 100 metų skaičiuojančio vokiečių gamintojo siūlomos čerpės. Laumans molinės čerpės – aštuonių skirtingų dydžių ir formų bei dvidešimties skirtingų spalvų pasirinkimas Jūsų kokybiškam stogui. Išskirtinis Laumans čerpių bruožas – itin lygus jų paviršius. Toks rezultatas pasiekiamas gamybos procese. Čerpės molis susmulkinamas iki 1 milimetro dalelių dydžio, taip išgaunamas neprilygstamas lygumas ir vientisumas. Laumans keraminės čerpės sujungia eleganciją su inovaciją bei klasiką su modernumu. Bendrovės gaminamos čerpės išsiskiria savo natūralumu ir harmoningumu. Tai pagrįsta visų komponentų derinimu. Platus produktų ir spalvų spektras, formų ir apdailos įvairovė patenkina aukščiausius lūkesčius ir įkvepia išskirtiniam originalumui. Todėl Laumans stogo danga tinka patiems įvairiausiems ir įdomiausiems architektūriniams sprendiniams. Taip pat, ilgalaikė Agmeka patirtis rodo, kad namai, kuriuose įrengti molinių čerpių stogai įgauna didesnę vertę siekiant juos parduoti. Žmonės norintys išsiskirti iš kitų ne tik aukščiausia kokybe, bet ir nepriekaištinga išvaizda renkasi būtent šio gamintojo siūlomas čerpes.


Kodėl rinktis Agmeka?

 

Kiekvienas nori jaustis patikimai bei jaukiai po savo namų stogu. Kokybiška stogo danga turi apsaugoti šeimą ir aprūpinti ją šiltu komfortu ilgam laikui. Todėl savo namuose norisi turėti visus individualius reikalavimus atitinkantį bei vizijas įgyvendinantį ir būsto individualumą pabrėžiantį „svajonių stogą“. Visą tai galima pasiekti pasitelkus Laumans čerpes. Taip pat, šioms vokiškoms molinėms čerpėms Laumans, suteikiama 30 metų garantija. Mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums patinkančią stogo dangą už patraukliausią kainą. Mūsų kolektyvas garantuoja gerą kokybės ir kainos santykį, todėl žmonės ieškantys prieinamos kainos stogo sprendimų, galinčių tarnauti visą gyvenimą, renkasi pas mus. Didelį čerpių pasirinkimą rasite Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įsikūrusiuose salonuose, kuriuose suteikiama galimybė lengviau susidaryti būsimo stogo vaizdinį bei įgyvendinti pačius sudėtingiausius projektus. Pilnas ir kokybiškas čerpių pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį – mūsų pareiga. Atlikus užsakymą, mūsų komanda be jokių problemų pristatys čerpes iki Jūsų durų.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.