Produktai pagal gamintoją:

       Laumans - keraminės čerpės

Laumans – daugiau nei 100 metų skaičiuojančio vokiečių gamintojo siūlomos čerpės. Laumans molinės čerpės – aštuonių skirtingų dydžių ir formų, dvidešimties skirtingų spalvų. Išskirtinis Laumans čerpių bruožasitin lygus jų paviršius. Toks rezultatas pasiekiamas gamybos procese čerpės molį susmulkinant iki 1 milimetro dalelių dydžio. Vokiškoms molinėms čerpėms Laumans suteikiama 30 metų garantija.

 

Kiekvienas nori jaustis patikimai bei jaukiai po savo namų stogu, apsaugoti savo šeimą, aprūpinti ją komfortu ilgam laikui. Todėl savo namuose norisi turėti visus individualius reikalavimus atitinkantį, turimas vizijas įgyvendinantį ir būsto individualumą pabrėžiantį „svajonių stogą“. Visą tai galima pasiekti pasitelkus Laumans čerpes.

 

Laumans keraminės čerpės sujungia eleganciją ir inovaciją, klasiką su modernu. Bendrovės gaminamos čerpės išsiskiria savo natūralumu, jų harmoningas vaizdas pagrįstas visų komponentų derinimu. Todėl Laumans stogo danga tinka patiems įvairiausiems architektūriniams sprendimams.

 

Didelis čerpių pasirinkimas didmiesčių (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) salonuose suteikia galimybę įgyvendinti pačius sudėtingiausius projektus. Platus produktų ir spalvų spektras, formų ir apdailos įvairovė patenkina aukščiausius lūkesčius ir įkvepia išskirtinam originalumui.

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.