Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
Produktai pagal gamintoją:

       Roben - keraminės čerpės

RÖBEN (Vokietija) gamina pačių įvairiausių formų ir spalvų keramines čerpes, pritaikydama savo modernius technologinius sprendimus ir šimtametę patirtį. Tai garantuoja aukščiausios kokybės produkciją, kurią vertina statybų profesionalai. RÖBEN yra didžiausia privati keramines čerpes gaminanti bendrovė Vokietijoje, turinti 14 gamyklų Europoje ir JAV.

 

Parduodamoje RÖBEN produkcijoje – tik natūralūs komponentai. Jokio cemento ar rišiklių – vien grynos keraminės medžiagos. Už savo produkciją RÖBEN eilę metų yra gavusi daugybę statybų ekspertų apdovanojimų.

 

Per 160 metų veikianti RÖBEN siūlo platų asortimentą pačių įvairiausių formų ir stilių keraminių čerpių. Bendrovės produkcija – patrauklių, gražių ir saugių namų garantas: geriausi techniniai parametrai, atsparumas, patrauklus dizainas ir optimali kaina sudaro neatskiriamą šio prekės ženklo visumą ir jį garsina. Šias čerpes lengva montuoti, RÖBEN čerpių modeliams taikomos akcijos.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.