Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
Produktai pagal gamintoją:

       Terreal - keraminės čerpės

Terreal (Prancūzija) – daugiau nei pusantro šimto metų veikianti statybinių medžiagų iš molio bendrovė. Terreal siūlo geriausius sprendimus ilgaamžiams stogams derindama originalius techninius ir estetinius sprendimus.

 

Platus Terreal keraminių čerpių asortimentas orientuotas ir į šiuolaikinės, ir į tradicinės architektūros stogus. Bendrovė remia tradicinius molinių čerpių sprendimus, taip saugo ir iš kartos į kartą perduoda Prancūzijos nacionalinį paveldą.

 

Terreal siūlo rinktis iš daugiau nei 50 įvairių rūšių čerpių, tarp kurių nesunkiai rasite geriausiai Jūsų individualius poreikius tenkinančią produkciją. Savo klientams bendrovė siūlo ekonomiškai geriausius molinių čerpių sprendimus. Geros kainos ir išskirtinės estetikos Terreal čerpės rasite mūsų parduotuvėse (Vilnius, Kaunas, Klaipėda).

 

Terreal čerpių stogo danga visada atrodo stilingai, pasižymi ypatinga estetika. Pavyzdžiui, lygios Terreal čerpės gali padėti suderinti naują ar renovuotą pastatą su vietine architektūra ir taip padidinti nekilnojamojo turto vertę.

 

Terreal metiniai pardavimai viršija 350 mln. eurų, dešimtyje skirtingų valstybių įsteigtuose bendrovės padaliniuose dirba apie 2400 darbuotojų, todėl vien per vienus metus Terreal parduoda daugiau negu 20 mlrd. kvadratinių metrų čerpių.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.