Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt

Klinkeris vidaus apdailai

Nepaisant to, kad dažniausiai klinkerio plytelės yra naudojamos pastato fasado apdailai, nereikia pamiršti: klinkerio plytelės – funkcionalios. Jas, be kita ko, galima naudoti vidaus apdailai. Atliekant vidaus apdailą, klinkerio plytelių panaudojimo galimybės neribotos. Natūralu, kad žmonės atlikdami pastato vidaus apdailą, tam skiria gerokai daugiau dėmesio ir energijos nei namo fasado apdailai.

 

Klinkeris vidaus apdailai – natūralus, aukštos kokybės produktas. Visų pirma, klinkerio plytelės gali būti naudojamos grindų dangai. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir norus, plytelės gali būti išklotos visose pastato vietose kaip grindų paviršius. Renkantis klinkerio plyteles grindų paviršiui, suprantamas pasirinkimas – lygaus paviršiaus, malonios tekstūros plytelės. Dažniausiai žmonės plytelėmis kloja ne viso pastato grindis, bet tik vonios kambarius. Vonios kambario grindų ir sienų apdaila klinkerio plytelėmis yra geras pasirinkimas dėl jau minėtos šių plytelių savybės – patvarumo. Jokia drėgmė nepažeis plytelių, nesumažins jų ilgaamžiškumo ar jų išorinių ypatybių, pavyzdžiui, spalvos.

 

Gyventojai, daug laiko leisdami pastato viduje, nori jaustis patogiai ir jaukiai. Klinkerio plytelės gali būti subtiliai įkomponuotos į namo interjerą, suteikti vidaus interjerui žavesio. Interjero apdailai galima naudoti įvarius klinkerio plytelių variantus. Juolab, galite išgauti pačių netikėčiausių ir įdomių derinių – jūsų patalpos atrodys originaliai. Pavyzdžiui, įspūdingai atrodo klinkerio plytelėmis apklijuoti židiniai. Židinys yra pastato centras, jo širdis. Jei namo centras atrodo žaviai ir jaukiai, tokia bus ir to pastato gyventojų nuotaika ir savijauta.

 

Taigi įsirenginėjančiam namus belieka pasirinkti: lygus ar rievėtas, sendintas bus plytelių paviršius. O gal matinis, glazūruotas, taigi blizgus? Natūralūs atspalviai ar ryškios spalvos? Klasika ar modernizmas? Klinkerio plytelės yra universalios – jų panaudojimui nepritrūksite kūrybingų sprendimų ir idėjų. Tik pirmiausia susigalvokite temą!

 

 

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.