Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt

Namo fasado apdaila klinkerio plytelėmis

 

Išskirtinė klinkerio plytelių savybė – patvarumas, todėl jos puikiai tinka ir yra plačiai naudojamos namų fasadų apdailai. Apdaila tokiomis plytelėmis užtikrina, kad ilgus metus namo šeimininkai neturės jokių papildomų rūpesčių dėl savo namo išorės. Klinkerio plytelių nepažeidžia ir jų išvaizdos nepakeičia nei lietus, nei sniegas, nei kitos aplinkos sąlygos. Klinkerio plytelių neveikia ultravioletiniai saulės spinduliai, tad plytelių spalva neblunka.

 

Pasirinkę klinkerio plyteles sutaupysite ne tik daug laiko, pinigų, bet ir nervų. Mat kitokiomis medžiagomis atlikta namo fasado apdaila kartais klientams sukelia didelių nepatogumų. Jei norite, kad fasadas išsaugotų pradinę išvaizdą ir kokybinius rodiklius, dažnai jo apdailą reikia specialiai prižiūrėti, aptikus pažeidimų kviesti specialistus, kurie pašalintų pakitimus.

 

Atlikę namo fasado apdailą klinkerio plytelėmis, tokio ir panašaus galvos skausmo išvengsite.

 

Taip pat reikia atkreipti dėmes į tai, kad klinkerinių plytelių patvarumas priklauso nuo jų kokybės. Todėl rekomenduojame jas pirkti tik iš tų pardavėjų, kuriems plyteles siunčia aukšto lygio, patyrę, turintys aukštus kokybės standartus tiekėjai.

 

Kitas klinkerinių plytelių pranašumas yra jų išskirtinė išvaizda. Klinkerio plytelėmis dengto namo fasado ir vidaus apdailai pagal kiekvieno kliento individualius poreikius ir skonį gaminamos bei parduodamos įvairių formų, dydžių, tekstūrų plytelės. Jos gali būti įvairių pastatų fasadams tinkančių sodrių spalvų – geltonos, oranžinės, raudonos, juodos, rudos spalvos ir kitų atspalvių. Taip pat galimą įsigyti ir margesnes, kelis atspalvius derinančias klinkerines plytelės. Gaminamos tiek lygių, tiek rievėtų paviršių klinkerinės plytelės. Savo forma išsiskiria prailgintos klinkerinės plytelės. Taigi, jei jums nusibosta viena spalva, rekomenduojame pirkti mišrių spalvų klinkerines plyteles. Jose derinamos įvairios spalvos, taip suteikiamas margumo efektas. 

 

Dėl savo unikalios sudėties ir gamybos būdo, klinkerio plytelės namui prideda originalumo, žavesio ir, žinoma, išskirtinumo. Kai kurių klinkerio plytelių paviršius yra pasendintas, taip kuriamas istoriškumo efektas. Tokiomis plytelėmis atlikus namo fasado apdailą susidaro įspūdis, kad namas –  istorinio paveldo dalis, išlaikiusi autentišką savo formą. Pasirinkę šį variantą tikrai nepasigailėsite. Atkreipsite kaimynų ir aplinkinių dėmesį, patys galėsite grožėtis ir didžiuotis savo namais. Žinoma, bet kada galite pasirinkti klasikinį variantą – pasendinimo efekto neturinčias, lygaus paviršiaus plyteles. Net ir pasirinkę šį variantą turėsite ne ką mažiau patrauklesnę, akį traukiančią namo fasado išvaizdą.

 

Mūsų siūlomas klinkerines plyteles galite rasti paspaudus čia

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.