Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

ROTO R8 NE žemos emisijos, dviejų kamerų stoglangis

Dėl to, kad stogo langų klasę Premium papildė langas Designo R8 NE, Roto nustatė naują energijos taupymo standartą statybose. Maksimali termoizoliacija, unikalus dizainas, darni integracija su stogu, leido pasiekti maksimalią šiluminę izoliaciją: Uw=0,84 W/m²K.
Reguliuojama furnitūra, tai daugiau privalumų montuojant bei reguliuojant sumontuotą langą. Vientisos spalvos apskardinimas (antracitas metalikas) - visa tai idealiai dera mūsų žemos emisijos languose. Taipogi juose idealiai dera moderni forma ir maksimalus funkcionalumas. Idealiai stilizuota matinio tauriojo metalo spalvos daugiafunkcinė rankena, esanti ergonominės formos lango apatinėje dalyje, - tai paskutinė detalė.
PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.