Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt

Stoglangių įrengimas: į ką atkreipti dėmesį

 

Stoglangių įrengimas yra atsakingas darbas, kurį atlikus neprofesionaliai, gali greitai „išlįsti“ įvairūs brokai ir stogo dangos gedimai. Todėl nenuostabu, kad kiekvienas gamintojas ir stoglangių platintojas rekomenduos patikėti stoglangių montavimą kvalifikuotiems meistrams. Taip bus užtikrinta, kad į stogo ertmes nepatektų drėgmė, o pastogė būtų gerai izoliuojama nuo šalčio.

Šiuolaikiniai stoglangiai gaminami pagal tokias technologijas, kurios neleistų šilumai pro stoglangius išeiti laukan, tačiau tuo pat metu švelniai vėdintų vidaus patalpas net ir langui esant uždarytam. Taip pat šiandien siūlomų stoglangių asortimentas užtikrina tvirtumą ir atsparumą kritulių apkrovoms. Tad stoglangiai yra bene geriausias sprendimas norint, kad mansardoje būtų daug smagios šviesos.

  • Įrengdami stoglangius nepamirškite po jais taip pat įrengti šilumos šaltinius, radiatorius. Jeigu jis bus įrengti visai kitoj kambario vietoj, žiemą ant langų kaupsis rasa. Šiluma kylanti iš po langų garantuotų apsaugą nuo kondensato.
  • Pasirinkite gerą stoglangių įrengimo aukštį. Tai priklausys nuo to, kokiu būdu atidaromas stoglangis. Jeigu tai – rankena apačioje atidaromas langas, tuomet žmogui patogiau, jeigu jis bus įrengtas kiek aukščiau. Tačiau tuomet bus apribojamas matomumas pro langą – jis suteiks šviesos, tačiau žmogus negalės grožėtis panorama. Štai iš viršaus atidaromi stoglangiai, įrengti žemiau, garantuos matomumą pro langą.
  • Kaip apskaičiuoti, kiek ir kokių matmenų stoglangių reikės? Galima remtis šiuo principu: kambaryje esantys langai turi sudaryti iki 10 proc. viso kambario grindų ploto. Tai optimalų apšvietimą suteikiantis santykis.
  • Rinkdamiesi stoglangius ir tuo labiau prieš juos įrengdami, įsitikinkite, kad jie bus lengvai darinėjami ir valomi o taip pat, kad stoglangių izoliacija yra geros kokybės (tikrai neverta taupyti renkantis stoglangius, nes daug brangiau atsieis antrą kartą keisti sugedusius pigius stoglangius).
  • Visada gera idėja perkant stoglangius konsultuotis su juos platinančia įmone. Neretai jos gali pasiūlyti ir profesionalias stoglangių montavimo paslaugas ar patikimus partnerius, užsiimančius langų įrengimu.

 

 

 

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.