Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Variniai lietvamzdžiai

Varinės lietaus nuvedimo sistemos laikomos praktiškomis ir ilgaamžėmis. Variniai lietvamzdžiai jums gali tarnauti iki kelių šimtų metų. Pirkėjai varinius lietvamzdžius renkasi dėl itin geros jų estetinės išvaizdos. Tokios sistemos dažnai montuojamos, pavyzdžiui, senamiesčių erdvėse.

 

Varinės lietaus nuvedimo sistemos yra skirtos ne tik nutekėti lietaus bei tirpstančių kritulių vandeniui nuo jūsų statinio stogo. Jos suteikia pastato išorei užbaigtos konstrukcijos vaizdą. Varinės lietaus nuvedimo sistemos tiks prie visų tipų stogo dangų – nesvarbu, tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ar kitokia stogo danga.

 

Mūsų salonuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) su akcija siūloma varinė lietaus nuvedimo sistema pagaminta naudojant aukščiausias technologijas ir atitinka DIN EN 612 standartą. Ji pasižymi lengvu montavimu – latakai gali būti ne tik lituojami, klijuojami, bet ir jungiami specialiomis jungtimis. Tad sistemos tvirtinimas Jums bus paprastas.

 

Gera kaina siūlome varinius latakus, naudojamus nuo stogo surinkti lietaus vandenį, varinius latakų priedus, varines latakų įlajas, naudojamas latako ir lietvamzdžio sujungimui, taip pat varines alkūnes, reikalingas įvairiems kampams ir atstumams suformuoti bei varinius lietvamzdžių priedus, skirtus valymui nuo lapų ir panašiai.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.