Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Stoglangiai su rankena viršuje

Šį produktą gyvai pamatyti galite
VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Ašigalio g. 6E   KLAIPĖDOJE: Birutės g. 6

VELUX stogo langai su vyriais vidurinėje dalyje yra puikios kokybės ir praktiški. Baldus statyti galite tiesiai po langu, nes dėl viršuje montuojamos rankenos turėsite pakankamai erdvės jį varstyti.
Paprastumas
Sumontuota patogi rankena, todėl be jokio vargo galėsite atidaryti ir uždaryti stoglangį ar vėdinti patalpą. Išorės stiklą galėsite patogiai valyti abiem rankomis, nes apvertus langą užfiksuojama jo padėtis. 
Saugi aplinka 
Jūsų vaikai bus saugesni, jei stogo langų rankena jiems bus nepasiekiama. Tuo tarpu suaugusieji galės lengvai atidaryti stoglangį, net jei po juo žaidžia vaikai.
 Pritaikyti individualiems poreikiams
Stogo langai su vyriais vidurinėje dalyje yra gaminami iš lakuotos arba poliuretanu dengtos medienos. patogiai valdomi vienu mygtuko paspaudimu.
PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.