PRODUKCIJA

Palėpės laiptai

Pirmuosius Roto palėpės laiptus suprojektavo ir rinkai pristatė pats bendrovės įkūrėjas Vilhelmas Frankas. XX amžiaus 4 dešimtmetyje jo pasiūlytas sprendimas yra tobulinamas iki šių dienų taikant šiuolaikines gamybos technologijas. Sulankstomi automatiniai laiptai į palėpę – vienas žinomiausių Roto sprendimų.

 

Roto siūlo daug palėpės laiptų modelių: pradedant geros kokybės ir patrauklios kainos įprastais aukščiausios kokybės laiptais, baigiant modeliais su nuotoliniu valdymu. Galite rinktis iš kopėčių, kurios pagamintos iš medžio arba aliuminio.

 

Naudojant specialias Roto detales, galimas tolygus palėpės laiptų dangčio kampo pakrypimo reguliavimas, o tai garantuoja lengvą ir greitą laiptų į palėpę montavimą. Roto palėpės laiptai išsiskiria gerais šilumos izoliacijos rodikliais ir pačios aukščiausios – ketvirtos klasės – oro infiltracijos koeficientu. Roto siūlo įvairių matmenų ir išmatavimų palėpės laiptus, kurių kainai taikoma akcija.

 

Aukšta medžiagų kokybė, griežta gamybos proceso kontrolė ir suteikti sertifikatai pirkėjams garantuoja saugų Roto palėpės laiptų naudojimą ilgus metus. Roto grupės gamybos ir tiekimo įmonėse, kurios įsikūrusiose beveik visuose žemynuose, dirba apie 4100 darbuotojų. Įmonės padalinys, gaminantis palėpės laiptus, yra įsikūręs Noiso mieste (Vokietija). Įmonės Roto šūkis – „Daugiau laisvės. Daugiau patogumo“.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.