PRODUKCIJA

Kaminai

Per daugelį darbo patirties metų išsirinkome ir Jums rekomenduojame kaminų gamintoją, kurio kaminų kainos ir kokybės santykis yra pats geriausias. Jų gamyba ir pardavimas vykdoma Europos Sąjungoje, užtikrinančioje aukščiausius kokybės standartus.

 

Mūsų siūlomų kaminų techninės savybės bei dizainas yra pritaikyti tiek tradiciniam, tiek moderniam katilui ar židiniui. Jiems tinka visos kuro rūšys. Kaminai yra atsparūs aukštai temperatūrai, dažnam temperatūrų kaitos poveikiui, jie yra sandarūs, turi vėdinimo angas. Diametrų pasirinkimas platus - nuo 140 mm iki 300 mm. Reikiamą diametrą parenka šildymo, kaminų sistemos projektuotojas priklausomai nuo kamino aukščio, katilo arba degiklio techninių parametrų ir, svarbiausia, nuo katilo galingumo. Kaminai turi 30 metų garantiją. Kaminų sistemos pristatomos pilnu komplektu, paruoštu greitam montavimui.

 

Mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje galime pasiūlyti kaminų, kuriems taikoma akcija - tai puiki galimybė pasirinkti aukščiausios kokybės prekę geriausia kaina.


Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.