Vilnius:
Jūratė Chlevinskienė
Tel. nr.: +370 600 93980
El. paštas: jurate@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA
Tvoros kepurės

TVOROS KEPURĖS

Per daugelį darbo patirties metų išsirinkome ir Jums rekomenduojame tvoros kepurių gamintoją, kurio kepurių kainos ir kokybės santykis yra pats geriausias. Jų gamyba ir pardavimas vykdoma Europos Sąjungoje, užtikrinančioje aukščiausius kokybės standartus.

 

Mūsų siūlomų tvoros kepurių techninės savybės bei dizainas yra pritaikyti tiek tradiciniam, tiek moderniam namui. Tvoros kepurės yra atsparios vandens prasiskverbimui į tvoros vidų, kuris sustabdo žalą. Matmenų, modelių ir intarpų  pasirinkimas platus. Siūlomos tvoros kepurių jungtys, nestandartiniams stulpams. Tvoros kepurės yra vienas iš geriausiai parinktų ir elegantiškų tvorų apdailos elementų, kurių pagrindinis vaidmuo yra ne tik estetika, bet ir tvoroms suteikiamas unikalus charakteris ir stilius.

 

Mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje galime pasiūlyti tvoros kepurių, kurioms taikoma akcija - tai puiki galimybė pasirinkti aukščiausios kokybės prekę geriausia kaina.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.