Susisiekite su mumis

PRIVATUMO POLITIKA

 1. Kokią informaciją mes renkame?

  Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje https://www.agmeka.lt/ interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir / arba naujienlaiškius;
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.
 2. Slapukai

  Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: https://policies.google.com/privacy. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes šiuo metu neskelbiame Google Adsense interesais paremtų reklamų. Tačiau jei ateityje skelbtume ir Adsense pateikiame platesnę informaciją. Google Adsense reklamas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html. Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresu http://www.google.com/ads/preferences/plugin. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

 3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

  Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  • Interneto svetainei administruoti;
  • Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
  • trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;

  Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

 4. Politikos pakeitimai

  Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

 5. Trečiųjų šalių interneto svetainės

  Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

  Slapukų naudojimas

  Slapukai ir kuo jie jums pagelbsti Mūsų svetainėje, kaip ir daugelyje kitų, naudojami slapukai, kad jums padėtų kuo kokybiškiau naršyti. Slapukai – tai mažai teksto turintys failai, patalpinami jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone, kuomet naršote įvairiuose puslapiuose.

  Slapukai padeda:

  • Mūsų tinklapiui veikti taip, kaip jūs tikitės
  • Atsiminti jūsų nustatymus naršymų metu ir tarp naršymų
  • Pagerinti naršymo greitį / saugumą
  • Leisti dalintis puslapiais socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook
  • Nuolat tobulinti mūsų svetainę
  • Padaryti mūsų prekybą paslaugomis našesne

  Mes NENAUDOJAME slapukų tam, kad:

  • Rinktume asmeninę informaciją apie jus (be jūsų sutikimo)
  • Rinktume delikačią informaciją apie jus (be jūsų sutikimo)
  • Perduotume duomenis reklamos tinklams
  • Perduotume asmeninę informaciją trečioms šalims
  • Mokėtume pardavimų komisijoms
  • Daugiau apie mūsų naudojamus slapukus galite sužinoti žemiau pateiktoje informacijoje
  • Galite sužinoti daugiau apie visus slapukus, naudojamus toliau

  Sutikimas, jog naudosime slapukus

  Jei programinės įrangos (jūsų naršyklės), kuria naudojatės naršydami šioje svetainėje, nustatymai yra pritaikyti priimti slapukus, reiškia, kad sutinkate, jog slapukai bus naudojami mūsų puslapyje. Jeigu norite pašalinti ar nesinaudoti mūsų svetainės slapukais, sužinokite, kaip tai padaryti, žemiau, tačiau tai reikš, jog mūsų puslapis neveiks taip, kaip tikitės.

  Naudojame slapukus, kad mūsų puslapis veiktų:

  Būtų išsaugomi jūsų paieškos nustatymai. Veiksmingiausias būdas apsisaugoti nuo slapukų – nesilankyti mūsų puslapyje.

  Trečios šalies funkcijos

  Mūsų puslapis, kaip ir dauguma kitų, turi funkcijų, kurias suteikia trečioji šalis. Paprasčiausiasi pavyzdys – jei Youtube portale įkelsime vaizdo įrašą. Mūsų tinklapyje bus naudojamas slapukas: Youtube. Slapukų išjungimas sutrikdys šios trečios šalies siūlomas funkcijas.

  Socialinių puslapių slapukai

  Galite lengvai paspausti ‘Like’ arba pasidalinti mūsų puslapio turiniu Facebook tinklapyje. Mūsų svetainėje yra nuoroda į mūsų Facebook puslapį https://www.facebook.com/www.stovi.lt/. Facebook‘eveikia slapukai. Privatumo nustatymai kis atitinkamai nuo socialinio tinklo ir priklausys nuo to, kokius nustatymus esate pasirinkę tuose socialiniuose tinkluose.

  Anoniminiai lankytojų statistikos slapukai

  Naudojame slapukus lankytojų statistikai sudaryti: kiek žmonių apsilankė mūsų tinklapyje, kokiomis technologijomis jie naudojosi (pvz. Mac ar Windows. Tai padeda nustatyti, kodėl svetainė neveikia taip kaip turėtų skirtingiems prietaisams), kiek laiko jie praleido tinklapyje, kokius puslapius žiūri ir t.t. Tai padeda nuolat gerinti portalo kokybę. Analitinės programos padeda anoniminiu principu nustatyti, kaip žmonės suranda svetainę (pvz. per paieškos puslapius) ir ar jie čia lankėsi anksčiau. Mes naudojame: “Google Analytics” ir „Google Search Console“.

  Išjungiame slapukus

  Išjungti slapukus galima pakeičiant savo naršyklės nustatymus. Tai padarius, mūsų ir daugelio kitų pasaulinių svetainių funkcionalumas sumažės, kadangi slapukai yra pačių moderniausių tinklapių dalis. Gali būti, jog slapukai jums asocijuojasi su šnipinėjimo programine įranga, vadinama „spyware“. Neišjunkite slapukų savo naršyklėje, anti-spyware programinė įranga pasiekia tą patį tikslą automatiškai ištrindama galimai pavojingus.