Susisiekite su mumis

KLINKERINĖS PLYTELĖS

Šiame puslapyje pristatomos plytelės, kurios yra itin patvari ir visados madinga statybinė medžiaga. Klinkerinės plytelės mėgstamos dėl natūralių atspalvių, atsparumo karščiui, sendinto dizaino, kuris pritaikomas visokio tipo klinkerinėms plytelėms. Šios plytelės mėgstamos tiek namo išorei dekoruoti, tiek naudojimui namų interjere. Dizaino prasme klinkerinės plytelės yra tinkamiausios klasikinio tipo interjere, kur vyrauja natūralūs medienos, žemės atspalviai.

Filtruoti pagal

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Bilbao LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Bilbao
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Levante LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Levante
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Lanzarote LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Lanzarote
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Escorial LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Escorial
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Navarra LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Navarra
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Artico LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Artico
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN HANDVORM plytelės INKA ENGELS BAKSTEEN HANDVORM plytelės INKA
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės SMOJAVE ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės SMOJAVE
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės MORENE ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės MORENE
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GRAFIET ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GRAFIET
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės RHODONIET ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės RHODONIET
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės CEDRO ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės CEDRO
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės EBBE ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės EBBE
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės TEAK ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės TEAK
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GABBRO ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GABBRO
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės FUME ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės FUME
Žiūrėti

ILGAAMŽIŠKUMAS

 

 Tai tikriausiai geriausias pasirinkimas vidaus apdailai ar namo išorei, dėl savo patvarumo, atsparumo drėgmei ir ilgaamžiškumo. Fizinės bei cheminės sudėtinės klinkerio savybės užtikrina tai, jog nepriklausomai nuo įrengimo vietos, šios apdailos detalės ar dangos elementai tarnautų maksimaliai ilgai ir atrodytų tarsi iš žurnalo net po daugelio metų. Reikalinga priežiūra minimali, o kokybiškos medžiagos padės išlaikyti būsto vertę daug ilgiau.

 

PRITAIKYMAS

 

 Universalus pasirinkimas, kuris tiks ir daugiau aplinkos veikiamai namo išorei ir labiau estetinių sprendimų „apkrautai“ vidaus apdailai. Norėdami suteikti groteskiško ar pompastiško senovinio stiliaus akcentų beveik privalote rinktis šią interjero detalę, tačiau jos neblogai dera ir prie minimalistinio, loftų tipo ar panašaus modernaus dizaino. Viskas priklauso nuo jūsų idėjos ir vizijos, kurią įgyvendinti turėtų padėti šios statybinės medžiagos.

 

SPALVŲ ASORTIMENTAS

 

 Šiame interneto puslapyje rasite platų prekių asortimentą, kurį galėsite išskirstyti bei išskaidyti pagal spalvas. Jeigu norite gelsvų ar melsvų, o gal net marų plytelių – išfiltruokite paiešką ir galėsite detaliau apžvelgti dominančias prekes. Išsiųskite užklausą apie kainą arba apsilankykite vienoje iš mūsų parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kad gautumėte profesionalių darbuotojų atsakymus į rūpimus klausimus – gyvai!

 

 Pjautos klinkerio plytelės vizualiai atrodo kaip originalios klinkerio plytos ir turi tas pačias technines charakteristikas, kaip klinkerio plytos pagal galiojančius Europos Sąjungos standartus.  Sendintų originaliųklinkerinių plytelių asortimento pasirinkimas yra platus spalvų, faktūros ir išmatavimų galimybėmis.

 

 Klijuojant fasado sienas klinkerinėmis plytelėmis, kurių storis yra kintantis gali būti nuo 7 mm iki 20 mm turi privalumą, galima suklijuoti originalią namo fasado apdailą, kuomet nėra numatyta mūro apdaila. Projekte numačius namo apdailą dekoratyviniu tinku, ją taip pat, bet kada galima pakeisti į klinkerines plyteles, vizualinis namo vaizdas atrodys kaip su klinkerio plytomis.

 

 Klinkerinės plytelės plačiai naudojamos ir interjere. Sendintų klinkerinių plytų pjaustymas, padeda sukurti originalų interjerą, klijuojant vidines sienas bei kuriant jaukią židinio apdailą. Naudojant klinkerines plyteles interjere nėra sumažinama patalpos erdvė, dėl esamų išmatavimų ir klinkerinių plytelių svorio, šią interjero apdailą priimtina daryti butuose, namuose bei visuomeniniuose objektuose. Klinkerinės plytelės nebijo karščio, atrodo tvarkingai ir stilingai kiekvienuose namuose.

 

 Klinkerinių plytelių siūlės, yra užpildomos specialiu mišiniu, tam skirtais rievėjimo įrankiais. Papildomos priežiūros klinkerinės plytelės nereikalauja, klinkeris turi savybę nelaikyti purvo savyje todėl lietus, vėjas esamos oro sąlygos padeda klinkeriui natūraliai išsivalyti, papildomas valymas nėra būtinas.

 

KLINKERINIŲ PLYTELIŲ PRIVALUMAI VIENOJE VIETOJE:

 

  • Kokybiška pastato paviršiaus apsauga. (Atsparumas drėgmei, paprastas drėgmės įsigėrimas. Kitaip tariant, klinkerio plytelės pasiekia tik 3 proc. drėgmės įsigeriamumą. Tai reiškia, jog atsparumas drėgmei yra ypač didelis. Tuo tarpu kitos medžiagos dažnai pasiekia net 25 proc.)
  • Paprasta priežiūra. Nors jau minėjome jog klinkerinių plytelių priežiūra yra gana lengva, norime tik dar kartą pabrėžti, kad ji ne šiaip lengva, o itin paprasta! Geriausia valymo priemonė – paprastas vanduo. Vėsaus vandens srove nuvalykite plyteles ir jos atrodys kaip naujos.
  • Apsauga nuo UV spindulių. Klinkerinių plytelių neveikia UV spinduliai. Dėl šios priežasties, plytelės nenublunka, jų spalva išlieka ryški.
  • Kaina pranoksta lūkesčius. Lyginant su produkto kokybe, jo kaina yra labai nedidelė. Kadangi klinkeris yra ilgaamžis produktas, juo džiaugsitės ne vienerius metus.
  • Ypač lengvas plytelių klijavimas. Jeigu nenorite samdyti meistro, plytelės lengvai užsiklijuoti galėsite ir patys. Kuo didesnės plytelės – tuo lengviau jas sudėsite. Taip pat, sutaupysite nemažai pinigų, kuriuos mokėtumėte meistrui.

 

 Išsirinkite klinkerines plyteles patraukliausia kaina mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o visu kitu - nuo konsultavimo derinant spalvas iki plytelių pristatymo - pasirūpinsime mes. Kiekvienam klientui išsamiai papasakosime apie plytelių tipus, tekstūras, montavimą bei priežiūrą. Siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas savo pirkiniu, o jo namuose įrengtos plytelės tarnautų ilgai ir džiugintų puošnumu. Kviečiame į mūsų ekspertus kreiptis ne tik plytelių pirkimo klausimais, bet ir besidomintiems šios apdailos įrengimu. Žemiau pateikiamuose straipsniuose mes pateikiame naudingą informaciją, kaip klijuoti šias plyteles, kaip klinkerinę apdailą pritaikyti namo fasadui bei interjere ir t.t. Nuolatos pildome šį puslapį naudinga informacija tam, kad kiekvienas klientas žinotų, kaip rūpintis savo namais ir klinkerinių plytelių apdaila.