Vilnius:
Jūratė Chlevinskienė
Tel. nr.: +370 600 93980
El. paštas: jurate@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA
BETONINIŲ ČERPIŲ FILTRACIJA

Betoninės čerpės

 Šiame puslapyje pristatomos betoninės čerpės yra puiki alternatyva norintiems įsirengti tvirtą ir ilgaamžį namo stogą, tačiau kartu norintiems sutaupyti. Betoninių čerpių populiarumas vis dar didelis, kadangi nuolatos modernėja jų dizainas, klientus traukia gera šių čerpių kaina, o kiti pranašumai palyginus su skardine stogo danga – tai gera garso izoliacija ir patvarumas.

  

ILGAAMŽIŠKUMAS

 Betonas kietėja be sustojimo, tad teoriškai – kuo ilgiau jis yra, tuo kietesniu tampa. Tai reiškia, jog statiniai ar gaminiai iš betono – nuostabiai patvarūs ir ilgaamžiai. Ilgai betonas nebuvo pritaikytas stogo dangų rinkoje, tačiau mūsų laikais technologijos vis tobulėja, statybos rinkoje dominuoja ergonomiška ir patvari produkcija, tad ir „Agmekoje“ galite įsigyti betoninių čerpių Vilniuje arba Kaune, taip pat ir internetu.

 

PRITAIKYMAS

 

 Betoninių čerpių pritaikymas – labai paprastas, kadangi jų išvaizda pakankamai subtili ir neutrali. Jos tikrai labai atsparios įvairiam aplinkos poveikiui, nuo drėgmės iki UV spindulių – mūsų parduodama produkcija atitinka ES standartus, tad net ir permainingas Lietuvos klimatas nepakenks aukštos kokybės betoninei stogo dangai. Duomenis ir tinkamumą jūsų projektui ar būstui rasite kiekvienos prekės sub-puslapyje.

 

SPALVŲ ASORTIMENTAS

 

 Atsidarę katalogą rasite naujausias tendencijas atitinkančių prekių platų asortimentą ir pamatysite tai, kuo profesionalų yra dengiami stogai. Betono pagrindo stogo danga gali būti ne tik praktiška, bet ir ekspresyvi – graži. Stogas neprivalo būti tiesiog namo viršus, tai gali būti puiki vieta pagyvinti namo aplinką, priderinti jį prie aplinkos ar net pakelti viso būsto vertę. „Agmeka“ prekių spalvų asortimentas platus: rusvos, gelsvos, rausvos, žalsvos, juosvos, pilkšvos ir galybę kitų atspalvių atspindinčios čerpės geriausiomis kainomis, tik „Agmekoje“.

 

SVORIS

 

 Visiems statantiems ar bandantiems įsirengti stogą, bene svarbiausias parametras renkantis dangą – svoris. Parametras turėtų atitikti reikalavimus, nebūti per sunkus, kad nekentėtų sienos ir namo struktūra bei neturėtų būti per lengvas, kad permainingi orai neišbalansuotų stogo, nenupūstų čerpių ar neapgadintų apdailos. Atsidarykite jus dominančią prekę ir sužinokite visą informaciją, įskaitant ir svorį!

 

Betoninių čerpių gamyba yra itin paprasta, dėl to jų kaina yra mažesnė nei keraminių. Betoninių stogo čerpių kainos priklauso tam pačiam segmentui, kaip čerpių imitacijos skardos, bei beasbesčio šiferio. Betoninės stogo čerpės yra puiki alternatyva norintiems kurti grubesnį, klasikinį pastato stilių, kuriame dera senovė. Čerpių svoris būna nuo 40 iki 60 kg kvadratiniam metrui. Betoniniai čerpių stogai pasižymi tuo, kad jų čerpes galima naudoti pakartotinai, dėl to ateityje naujo stogo dengimas Jums gali būti daug ekonomiškesnis. Tai patogus ir taupus pasirinkimas stogo dangai tiems, kurie nori alternatyvos keraminių čerpių stogui. Betono čerpės tam tikromis savo savybėmis prilysta keraminėms čerpėms – yra ilgaamžės, gerai izoliuoja garsą ir šilumą.

 

Mūsų atstovaujami gamintojai siūlo standartines čerpes, kurių dėjimas, montavimas bei tvirtinimas yra patikimas ir patogus. Kokias betonines čerpes pasirinkti, Jums visuomet mielai patars mūsų konsultantai. Pristatysime ne tik kiekvienų betoninių čerpių dizaino tipus, bet ir suteiksime rekomendacijas šių čerpių klojimui, papasakosime apie kiekvieną mūsų gamintoją, jo prekių gamybos principus bei kiekvienos čerpių rūšies charakteristiką.

 

 Siūlome patikimiausių gamintojų aukščiausios kokybės betonines stogo čerpes, kurias galite išsirinkti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums  patinkančią stogo dangą patraukliausia kaina. Esame suinteresuoti, kad kiekvienas klientas pas mus rastų tai, ko ieško. Pasirūpinsime, kad įsigytumėte aukščiausio lygio produktus, kurių dėka galėtumėte ilgus dešimtmečius džiaugtis tvirtu ir patikimu namo stogu. Juk stogas – svarbiausia namo dalis, o mūsų darbas užtikrinti, kad jis Jūsų šeimos židinį saugotų patikimai ir kuo ilgiau.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.