Vilnius:
Jūratė Chlevinskienė
Tel. nr.: +370 600 93980
El. paštas: jurate@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Stogo langai

Kokio stoglangio Jums bereikėtų - namo senamiestyje palėpei ar sodo nameliui - pas mus išsirinksite Jums labiausiai tinkantį stogo langą. Stogo langai patalpose suteiks joms šviesos, jaukumo, saulės šilumos ir erdves pojūtį

 

Mūsų siūlomi stoglangiai gali būti varstomi per vidurį, pakelta ašimi, viršutine ašimi, taip pat varstomi distancinio pulto arba sieninio jungiklio pagalba. Taip pat stoglangiai gali būti automatiškai užsiveriantys pradėjus lyti. Turintiems baseinus ar kitas patalpas, kuriose stoglangius sunkiau pasiekti, tai ypač aktualu. O kad valyti stoglangius reikėtu rečiau siūlome netgi tokius stoglangius, turinčius savaime nusivalantį stiklą. Yra ir specialūs stoglangiai drėgnoms patalpoms, kurie atsparūs drėgmei, dėl specialaus rėmo padengimo, todėl to jų apdaila išliks nepakitusi ilgus metus. Kai kurių stoglangių gamyba taikant moderniausias technologijas užtikrina aukščiausius energijos taupymo standartus.

 

Renkantis langus, labai svarbūs yra jų išmatavimai. Mūsų siūlomų stogo langų matmenys yra labai įvairūs - reikiamą iš daugybės variantų išsirinks kiekvienas. Išskirtinius langus parduodantys gamintojai užtikrina, kad stoglangių montavimas būtų parduodamas kartu su langu - tai garantuoja jo funkcionavimą.

 

Mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje visuomet rasite stoglangių, kuriems taikoma akcija - tai puiki galimybė pasirinkti aukščiausios kokybės prekę geriausia kaina.

 

Taip pat skaitykite:


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.