Susisiekite su mumis

KLINKERINĖS PLYTOS

Šiame puslapyje pristatome atrinktų patikimų ir įvertintų Europos gamintojų aukščiausios kokybės klinkerines plytas. Mūsų siūlomas asortimentas platus, todėl atrasite įvairių atspalvių, matmenų dizaino plytų, kurios lengvai bus pritaikomos Jūsų namų fasade ar interjere.

Filtruoti pagal

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Bilbao LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Bilbao
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Levante LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Levante
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Lanzarote LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Lanzarote
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Escorial LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Escorial
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Navarra LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Navarra
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Artico LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Artico
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Verena VANDERSANDEN plytos Verena
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Vecto 155 VANDERSANDEN plytos Vecto 155
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Umber 321 VANDERSANDEN plytos Umber 321
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Treviso 72 VANDERSANDEN plytos Treviso 72
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Touraine VANDERSANDEN plytos Touraine
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Toscane 52 VANDERSANDEN plytos Toscane 52
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Terra Rot VANDERSANDEN plytos Terra Rot
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Terra Cotta 304 VANDERSANDEN plytos Terra Cotta 304
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Oude Kuststeen 20 VANDERSANDEN plytos Oude Kuststeen 20
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos  Super VANDERSANDEN plytos Super
Žiūrėti

ILGAAMŽIŠKUMAS

 

 Pasirinkę klinkerio plytas, suklysti paprasčiausiai negalite. Kokybiškos bei itin patvarios statybinės medžiagos skirtos eksterjerų išorei bei vidaus apdailai, tarnauja ilgai ir tarp statybininkų bei namų šeimininkų turi užsitarnavusios itin gerą vardą. Atsparumas drėgmei, estetiniai privalumai ir patvarumas garantuoja tai, jog įsirengę klinkerinių plytų apdailos detalę namuose, ramiai leisite laiką nesukdami galvos dėl jų būklės. Namai vertę išlaikys ilgiau, o jūs savo laiką galėsite paskirti tiems dalykams ar žmonėms, kuriems to tikrai reikia!

 

PRITAIKYMAS

 

 Klinkerinės plytos kaip ir pats klinkeris turi bene neribotą taikymo spektrą. Jas galima instaliuoti viduje, kaip skoningą interjero akcentą ar pagrindinę dangą išorėje. Puikiai jos tiks fasadui, balkonui ar kitai aktualiai erdvei, svarbu tinkamai suderinti dizainus bei detales. Tą padaryti nebus sunku, tiesiog pasikliaukite savo nuojauta bei palikite šiek tiek laisvės eksperimentams ir įrengimas bei klinkerio plytų eksploatacija taps vieni juokai!

 

SPALVŲ ASORTIMENTAS

 

 UAB „Agmeka“ siūlo savo klientams rinktis iš daugiau nei kelių šimtų klinkerio plytų apdailos dizainų variantų. Skirtingų spalvų, tekstūrų, išvaizdos bei stiliaus apdailos ar danginės detalės atitiks net ir didžiausius lūkesčius, o atidžiau apžiūrėti bei įsigyti prekes galite ne tik internete, bet ir mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje.

 

 Klinkerio plytos – specialios technologijos būdu gaminamos apdailinės plytos, populiarios visais laikais – nuo pat seniausių amžių iki šiandienos.

 

 Aukštos temperatūros (1100-1200o C) krosnyse iš įvairių molio rūšių gaminamos klinkerio plytos pasižymi atsparumu šalčiui, karščiui bei ypatingu tvirtumu. Dėl skirtingo kaitinimo laiko ir temperatūros išgaunamos įvairių atspalvių ar paviršių medžiagos. Šiuo metu labai populiarios sendintos klinkerio plytos, dažniausiai naudojamos fasadų apdailai ir vidaus interjere. Jos suteikia namui šilumos, natūralumo ir jaukumo, todėl yra pasirenkamos mūsų klientų daugelyje namų – tiek itin moderniame interjere, tiek klasikiniame.

 

 Siūlome rinktis patvarias ir ilgaamžes klinkerio plytas, kurių išmatavimai bei spalvos tiks įvairių objektų statybose. Mūsų kataloge pristatomas plytų asortimentas leis išsirinkti kiekvienam.

 

 Plytų sudėtyje nėra cheminių priedų, todėl jos tinka natūralumą vertinantiems asmenims. Klinkerio plytų matmenys – patys įvairiausi, todėl visai nesvarbu, koks Jūsų būsimo namo plotis, ilgis ar aukštis. Su šiomis plytomis pastatų tvirtumas ir išskirtinė apdaila – garantuota! Taip pat ši medžiaga yra ilgaamžė – klinkerio plytų pastatai gali stovėti dešimtis metų lyg būtų pastatyti pirmą dieną.

 

 Agmeka.lt – tai ne tik aukščiausios kokybės patikimų ir įvertintų Europos gamintojų čerpės bei kita stogo danga . Sėkmingai prekiaujame ir kitomis apdailos medžiagomis – klinkerinėmis plytelėmis, plytomis, trinkelėmis, taip pat stogo dangos priedais ir kita tvirtam ir ilgai tarnausiančiam namui būtinomis medžiagomis. Garantuojame plytų patvarumą, kokybę, puikų kainos santykį ir visas mūsų konsultantų paslaugas, padedant išsirinkti Jums tinkamiausią prekę iš mūsų katalogo.

 

 Mūsų parduotuvėje - didelis klinkerio plytų asortimentas gera kaina. Todėl esame tikri, kad čia rasite viską, ko ieškojote savo namams.