Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA
Privalomos detalės kokybiškam stogo uždengimui Stogo funkcionalumą didinačios papildomos detalės Difuzinės ir kitos plėvelės Palėpės laiptai Stogų dekoracijos

Stogo priedai

Tai, ar galėsite būti ramūs dėl naujai įrengto stogo ilgaamžiškumo ir jo funkcionalumo, priklauso nuo tinkamai parinktų ir kokybiškų stogo priedų. Stogo dangos priedai užtikrina optimalias stogų funkcijas, pavyzdžiui, pakankamą vėdinimą, stogo apsaugą nuo pripustymo ir panašiai. Mūsų siūlomi stogo priedai užtikrina jų naudojimo ilgaamžiškumą ir kokybę.

 

Visi stogo priedai, padedant mūsų specialistams, Jums bus parinkti atsižvelgiant į Jūsų stogo formą, šlaito nuolydį, bei vadovaujantis statybos techniniu reglamentu ir čerpių gamintojo rekomendacijomis. Apsilankykite mūsų salonuose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje ir būsite užtikrinti, kad Jums bus pasiūlyti tik  patikimi stogo priedai, užtikrinantys stogo ilgaamžiškumą ir patikimumą, geriausiomis kainomis.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.