Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt

Kamino sandarinimo juosta PROROOF CHIMNEY STRIP 300 EPDM 49.90 €

Akcija stogo dangai, trinkelėms - šioje skiltyje rasite viską – nuo A iki Ž, tad pasiūlymų medžiotojai, sėkmės kūdikiai ar ilgalaikiai mūsų klientai galės lengvai rasti ilgai dominusias keramines čerpes ar neseniai į akį kritusias klinkerines trinkeles bei kitą įvairią produkciją daug žemesnėmis kainomis. Stogo danga tikrai nėra pigi prekė, tad esame laimingi, žinodami, kad daugiau klientų liks patenkinti radę sau patinkančią prekę šioje parduotuvės dalyje. Apie jus dominančiai prekei taikomą ar netaikomą akciją atsakyti galės ir vienas iš mūsų darbuotojų, parduotuvėse didžiuosiuose miestuose arba internete.

 

"Akcija stogo dangai" puslapyje viską įsigysite pigiau nei įprastai, tad prieš tvirtai nuspręsdami kažką pirkti iš UAB „Agmeka“ internetinės parduotuvės – užsukite į šį puslapį, kad įsitikintumėte ar jūsų prekei ar patinkančiam jos analogui nėra taikoma nuolaida. Prie prekės su nuolaida bus „prilipintas“ virtualus akcijos lipdukas „akcija“, kuris padės atskirti nukainotas prekes nuo įprastine kaina parduodamų produktų. Klinkerinės plytos ypatinga kaina yra vienas iš didžiausių traukos objektų, kuris domina mūsų klientus. Kadangi tai itin patvarus ir populiarus apdailos bei dangos pasirinkimas, galėsite drąsiai rinktis kokybišką produkciją mažesniais kaštais.

 

Akcijos puslapyje bus gausu prekių, o jų asortimentas ir pasirinkimas – keisis ir bus nuolat pildomas. Išpardavimas apims visas UAB „Agmeka“ prekių kategorijas ir čia lengvai galėsite rasti stogo dangą, apdailą fasadui ar pasidomėti kiek procentų atpigo klinkeris ar čerpės tam, kad žymiai pigiau nusipirktumėte reikalingas prekes. Stogo danga nebekainuos tiek daug, kai pradėsite dažniau lankytis šiame puslapyje, domėtis taikomomis ir nuolat atnaujinamomis nuolaidomis ir įvairiais UAB „Agmeka“ pasiūlymais. Nepamirškite apie dominančią prekę, kuriai taikoma nuolaida – perskaityti visą dominančią informaciją, o neradę atsakymo į iškilusį klausimą ar norėdami sužinoti tikslią galutinę kainą – kreipkitės į mus el.paštu arba žinute!

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.