Susisiekite su mumis

Keraminės čerpės

Mūsų kolekcijoje nerasite nė vienos prekės iš prastos reputacijos gamintojo, visa „Agmeka“ keramikinių čerpių linija – užpildyta puikia produkcija ir čia tinkamą prekę ras kiekvienas(-a). Molinės čerpės atitinka naujausius ES bei vakarų pasaulio standartus, tad tarnaus ilgai, patikimai ir tikrai nenuvils!

 

Rinkitės iš daugybės skirtingų čerpių modelių, savybių bei spalvų. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes siūlome  įvairiausius sprendimus, kurie tiks kiekvienam. Daugiau informacijos apie produktus, jų ilgaamžiškumą, svorį, pritaikymą - skaitykite žemiau. Tikime, kad išsirinksite norimas čerpes, kurios papuoš jūsų namo stogą. 

Filtruoti pagal

Formos

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

MONIER TURMALIN juodos keraminės čerpės MONIER TURMALIN juodos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN juodos kvarcinės keraminės čerpės MONIER TURMALIN juodos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN pilkos kvarcinės keraminės čerpės MONIER TURMALIN pilkos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės MONIER TURMALIN kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN molio raudonumo keraminės čerpės MONIER TURMALIN molio raudonumo keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN vario raudonumo keraminės čerpės MONIER TURMALIN vario raudonumo keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V pilkos kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V pilkos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V rudeninės kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V rudeninės kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V molio naturalios keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V molio naturalios keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V žalios glazuruotos keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V žalios glazuruotos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V juodos glazuruotos keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V juodos glazuruotos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V vario raudonumo keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V vario raudonumo keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V rudos keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V rudos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V tamsiai raudonos kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V tamsiai raudonos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V juodos kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V juodos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti

KERAMINĖS ČERPĖS

Keraminės čerpės gali būti lygios, banguotos, žvyninės, įgaubtos, taip pat skirtingų paviršių - matinės, pusiau blizgios arba blizgios - glazūruotos. Mūsų asortimente keraminių čerpių spalvų yra apie 600. Jų matmenys gali būti labai įvairūs - nuo didelių iki mažų, kurių į kvadratinį metrą telpa nuo 10 iki net 70 vienetų. Taigi kiekvienas pasirinks jam tinkamą čerpių dangą stogams įvairiausiems pastatams - nuo mažos pavėsinės iki gyvenamojo namo ar daugiabučio.

KERAMINIŲ ČERPIŲ PRIVALUMAI:

ILGAAMŽIŠKUMAS

Keramikinės čerpės – vienas praktiškiausių ir lengviausiai bei pigiausiai eksploatuojamų stogo dangos medžiagų. Pasirinkę jas galėsite nebesijaudinti dėl oro sąlygų ar kitų veiksnių, kurie galėtų daryti įtaką bei pakenkti prastesniam stogui.

PRITAIKYMAS

Jus dominančia prekę galite plačiai išnagrinėti jau ir internete. Pakanka spustelti pelės klavišą ant dominančių čerpių ir sub-puslapyje rasite labai daug išsamios informacijos apie produktą. Čerpių svoris ir matmenys bus aprašyti nepaliekant nei menkiausios detalės nepaminėtos, tad kiekvienos prekės pritaikymas taps lengvesnis ir tinkamą variantą rasite internete, o apžiūrėti galite atvykti prekės puslapyje nurodytais adresais.

Nuolydžio laipsnis, grebėstų žingsnis bei kiti įvairūs duomenys užtikrins maksimalų tikslumą net ir internete, o patraukli čerpių kaina – galbūt net ir su nuolaida, tik užtvirtins puikų pasirinkimą pirkti lengvai pritaikomą čerpinę stogo dangą tiesiai iš „Agmeka“.

SIŪLOME PLATŲ SPALVŲ ASORTIMENTĄ

Kada kalba pradeda artėti prie stogų įvairovės, dauguma prekybininkų neturi didelės pasiūlos pirkėjo norams patenkinti. Jeigu jų produkcijoje yra molinės čerpės, jos bus vienos arba kelių spalvų, tačiau pasiūla bus apribota monotonijos ir nespalvingų niuansų. Čia viskas kitaip, „Agmeka“ rūpinasi tuo, kad produktai būtų įvairūs, spalvingi bei įdomūs ne tik masine statyba užsiimantiems būstų projektuotojams, bet ir žmonėms, kurie stogui nori suteikti individualumo.

Svarbu, kad jūsų namai tikrai būtų jūsų ir tą pojūtį galite sustiprinti pakeisdami savo dabartinį stogą į naujesnį, spalvingesnį ir charizmatiškesnį variantą, kuris ne tik pasižymi puikiomis kokybinėmis savybėmis, bet yra ir prieinamas. Pasirinkite patinkančias čerpes, paskaitykite informaciją, susisiekite ir įsigykite spalvingą stogą jau dabar!

STOGO DANGOS SVORIS

Stogui svoris yra vienas iš kertinių aspektų. Molinės čerpės nėra pats sunkiausias stogo dangos objektas, tačiau nėra ir pats lengviausias, todėl svarbu žinoti jų svorį prieš įsigyjant reikiamą kiekį. Mūsų puslapyje arba parduotuvėse didžiuosiuose Lietuvos miestuose, žemomis kainomis galite įsigyti keraminių čerpių

Tačiau prieš tą darydami pasitarkite su mūsų konsultantu arba statybų ekspertu ir sužinokite koks stogo dangos svoris – tinkamas. Užklausą apie svorį ar kitus, mūsų parduodamų produktų, aspektus, galite klausti internetu per užklausos formą, atsiųsti elektroninį laišką arba paskambinti nurodytais telefono numeriais.

POPULIARUMAS

Keraminių čerpių populiarumą lemia patraukli jų išvaizda, komfortas gyventi name, dengtame čerpėmis, jų ilgaamžiškumas, greitas montavimas, galimybė pasirinkti jas iš daugybės formų ir spalvų,  taip pat tai, kad keraminės čerpės yra atsparios atmosferos svyravimams - karščiui, šalčiui, drėgmei bei UV spinduliams.

Šios čerpės yra gaminamos iš subrandinto, tuomet sumalto, išspausto ir išdegto molio. Skirtingų gamintojų čerpių gamyba skiriasi: gamintojai skirtingai reguliuoja molio riebumą, malimo smulkumą ir kita gamybos metu, todėl, remdamiesi savo ilgamete darbo patirtimi su šio tipo čerpėmis, Jums siūlome tik pačią kokybiškiausią produkciją, o sėkmingų derybų su gamintojais rezultate mūsų siūlomų čerpių kainos yra pačios mažiausios.

Dažnai renkantis keramines čerpes, išsigąstama jų svorio, ir tai yra didele klaida, nes, konstruojant stogą, skaičiuojama bendra jam tenkanti apkrova: sniego svoris, stogo konstrukcijų svoris, vėjo apkrova ir kiti faktoriai. Taigi tai, ar  bus montuojami keraminių čerpių stogai, ar lengvesnės dangos, stogų bendrai apkrovai turi labai mažai įtakos lyginant su prieš tai išvardytais faktoriais - iki 15 proc.

KOKYBIŠKA STOGO DANGA IŠ AGMEKA

Mūsų parduodamos stogo dangos pasirinkimas išties platus. Siūlome patikimiausių gamintojų aukščiausios kokybės keramines stogo čerpes, kurias galite išsirinkti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Stogdengių instruktavimas montavimo klausimais, čerpių atvežimas, jų iškrovimas - visa tai yra mūsų rūpestis. Visus darbus atliks mūsų profesionalų komandos, čerpes ir kitas detales pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį. 

Mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums  patinkančią stogo dangą patraukliausia kaina.