PRODUKCIJA
Keraminės čerpės Betoninės čerpės Akmens skalūno stogai

Stogo danga

Platus stogo dangų pasirinkimas - skirtingos čerpių rūšys, daugybės spalvų, įvairių formų ir išskirtinio dizaino čerpės Jūsų namo stogui ir fasadui. Asortimente yra skirtingi čerpių tipai: keraminės (klinkeris) čerpės, gaminamos iš išdegto molio, betoninės čerpės, pagamintos iš cemento, vandens ir smėlio, bei skaldyto akmens skalūnas. Kai kurių gamintojų siūloma stogo danga yra tinkama net stogams, kurių nuolydis vos 7 laipsniai. Taigi reikiamą stogo dangą išsirinks kiekvienas.

 

Atstovaujame 11 žinomų gamintojų, esame atrinkę pranašiausią jų produkciją. Visos čerpės, kuriomis prekiaujame, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir jiems galiojančias Europos Sąjungos normas. Mūsų siūlomoms čerpėms gamintojai suteikia nuo 30 iki net 100 metų garantiją.

 

Užtikriname, kad Jūsų stogo dengimas pus greitas ir paprastas.

 

Mūsų salonai yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Užsukite ir išsirinkite patinkančią stogo ar fasado dangą savo namui, pavėsinei, ar terasai, visa kita padarysime mes. Mūsų salonuose visuomet pasiruošę konsultuoti specialistai, taip pat turime architektus ir dizainerius, kurie pasiūlys labiausiai Jūsų namui tinkamus sprendimus.

 

Prekybą ir užsakymus vykdome visoje Lietuvos teritorijoje, reikiamas detales pristatome per parą, čerpes atvežame su savikrovėmis mašinomis. Jums net nereikės derinti laiko - tiesiog informuosime, kada mašina atvažiuos ir iškraus čerpes.

 

Stogo dangos kainos priklauso nuo jos rūšies ir gamintojo, kuris jas parduoda, o mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums patinkančią stogo dangą patraukliausia kaina. 

 

Taip pat skaitykite: