PRODUKCIJA
Keraminės čerpės Betoninės čerpės Akmens skalūno stogai

Stogo danga

Šiame puslapyje pristatome įvairių tipų stogo dangas. Kiekviena stogo danga parenkama pagal stogo formą, namo eksterjerą, biudžetą ir kitus aspektus, kurių kiekvienas yra svarbus norint pasirinkti geriausią stogo dangos variantą.

 

Platus stogo dangų pasirinkimas - skirtingos čerpių rūšys, daugybės spalvų, įvairių formų ir išskirtinio dizaino čerpės Jūsų namo stogui ir fasadui. Asortimente yra skirtingi čerpių tipai: keraminės (klinkeris) čerpės, gaminamos iš išdegto molio, betoninės čerpės, pagamintos iš cemento, vandens ir smėlio, bei skaldyto akmens skalūnas. Kai kurių gamintojų siūloma stogo danga yra tinkama net stogams, kurių nuolydis vos 7 laipsniai. Taigi reikiamą stogo dangą mūsų parduotuvėje išsirinks kiekvienas.

 

Atstovaujame 11 žinomų gamintojų, esame atrinkę pranašiausią jų produkciją. Visos čerpės, kuriomis prekiaujame, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir jiems galiojančias Europos Sąjungos normas. Mūsų siūlomoms čerpėms gamintojai suteikia nuo 30 iki net 100 metų garantiją. Prekiaujame pripažintų ir gilias čerpių gamybos tradicijas puoselėjančių Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Čekijos ir kitų šalių gamintojų produkcija, kurios dėka Jūsų stogas tarnaus ilgai ir patikimai.

 

Užtikriname, kad Jūsų stogo dengimas bus greitas ir paprastas. Ne tik platiname ir patraukliomis kainomis siūlome įsigyti modernaus dizaino, patvarias čerpes, bet ir suteikiame konsultacijas dėl kiekvieno gamintojo prekių specifikacijų ir parametrų, aktualių dengiant stogą. Nuo stogo priklauso viso namo sandarumas drėgmės bei temperatūros atžvilgiu, todėl be galo svarbu išmanyti techninius stogo įrengimo aspektus.

 

Mūsų salonai yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Užsukite ir išsirinkite patinkančią stogo ar fasado dangą savo namui, pavėsinei, ar terasai, visa kita padarysime mes. Mūsų salonuose visuomet pasiruošę konsultuoti specialistai, taip pat turime architektus ir dizainerius, kurie pasiūlys labiausiai Jūsų namui tinkamus sprendimus. Suteiksime visą rūpimą informaciją tam, kad galėtumėte džiaugtis tvirtu, ilgus metus tarnausiančiu stogu.

 

Prekybą ir užsakymus vykdome visoje Lietuvos teritorijoje, reikiamas detales pristatome per parą, čerpes atvežame su savikrovėmis mašinomis. Nuoširdžiai rūpinamės, kad klientui būtų suteikiamas aukščiausio lygio aptarnavimas ir būtų pasirūpinta kiekviena smulkmena. Jums net nereikės derinti laiko - tiesiog informuosime, kada mašina atvažiuos ir iškraus užsakytas čerpes.

 

Stogo dangos kainos priklauso nuo jos rūšies ir gamintojo, kuris jas parduoda, o mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums patinkančią stogo dangą patraukliausia kaina. Visuomet siekiame savo klientams sudaryti geriausias sąlygas įsigyti reikalingai stogo dangai, todėl čia rasite įvairių modelių, spalvų, tipų čerpių.

 

Taip pat skaitykite: