Susisiekite su mumis

KERAMINĖS FASADO PLOKŠTELĖS

Keraminė fasado plokštė - puikiomis estetinėmis savybėmis pasižyminti statybinė medžiaga, idealiai subalansuota fasadų arba stogų apdailai. Šių plokščių pagalba galima pasiekti ne tradicinį, bet itin modernų ir prabangų apdailos rezultatą, o juk būtent to ir reikia bet kuriam, šiuolaikinio statinio fasadui. Nors keraminės fasado plokštės puikiai pasitarnauja fasado ar stogo dekoravimo tikslams, tačiau jos išsiskiria ir kitomis ypatybėmis. Fasadinės plokštės yra gaminamos iš itin kokybiškų medžiagų, todėl jos džiugina ir puikiais patvarumo bei ilgaamžiškumo rodikliais. Šis apdailos sprendimas leidžia išvengti ir sudėtingo montavimo proceso, nes keraminių fasado plokščių montavimas yra pakankamai greitas ir nesudėtingas.

Filtruoti pagal

Gamintojai

TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1027 BLACK OXID TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1027 BLACK OXID
Žiūrėti
TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1024 ANTIQUE MOSS TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1024 ANTIQUE MOSS
Žiūrėti
TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1023 ANTIQUE GREY TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1023 ANTIQUE GREY
Žiūrėti
TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1022 ANTIQUE BROWN TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1022 ANTIQUE BROWN
Žiūrėti
TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1021 TEJA TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1021 TEJA
Žiūrėti
TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1004 ANTHRACITE TEMPIO RUSTIKOTTA CLASSIC plokštelės RK-EK1004 ANTHRACITE
Žiūrėti
ABC-NORDIC Tromsø ABC-NORDIC Tromsø
Žiūrėti
ABC-NORDIC Vulcano ABC-NORDIC Vulcano
Žiūrėti
ABC-NORDIC Narvik ABC-NORDIC Narvik
Žiūrėti
ABC-NORDIC Trondheim ABC-NORDIC Trondheim
Žiūrėti
ABC-NORDIC Corten ABC-NORDIC Corten
Žiūrėti
ABC-NORDIC Fehmarn ABC-NORDIC Fehmarn
Žiūrėti
ABC-NORDIC Rostrot ABC-NORDIC Rostrot
Žiūrėti
ABC-NORDIC Loogsand ABC-NORDIC Loogsand
Žiūrėti
ABC-NORDIC Caldera ABC-NORDIC Caldera
Žiūrėti
TEMPIO RUSTIKOTTA PRIME ir CLASSIC plokštelės pagal užsakymą TEMPIO RUSTIKOTTA PRIME ir CLASSIC plokštelės pagal užsakymą
Žiūrėti

Iš esmės, šios plokštės yra tikras perversmas fasadų apdailos medžiagų rinkoje, kuris suteikia galimybę turėti išskirtinį fasadą už tikrai racionalią kainą. Būtent dėl šios priežasties, šios plokštės sparčiai populiarėja visoje Europoje, ir, žinoma, mūsų šalyje. Šiuos gaminius galima laikyti nauja mados tendencija, todėl Agmeka asortimente tikrai rasite platų keraminių plokštelių pasirinkimą. Mūsų pasiūloje rasite išskirtinai gausią spalvų, formų ir matmenų įvairovę, todėl net neabejojame, kad be didelių pastangų rasite optimalias fasado plokštes, kurios pateisins visus Jūsų poreikius.

Fasado plokštės - moderni alternatyva fasado apdailai

Keraminės fasado apdailos plokštės yra naudojamos dar sąlyginai neilgai, tačiau   jų populiarumas auga labai sparčiai. Keramines fasado plokštes itin teigiamai vertina architektai, dizaineriai ir, žinoma, paprasti žmonės, kurie naujiems namams nori suteikti išskirtinę apdailą. Šios plokštės turi privalumų, kurie yra aktualūs be išimties kiekvienam, naują statybinį projektą įgyvendinančiam, vartotojui. Iš arčiau susipažinkime su keraminėmis fasado plokštėmis ir aptarkime joms būdingus privalumus.

Fasadinės plokštės - puikus kainos ir kokybės santykis

Nors šias plokštes drąsiai galima laikyti estetiškai patrauklesne ir  modernesne alternatyva tradicinėms fasado apdailos priemonėms, tačiau jų kaina - tikrai nedidelė. Be to, tokia fasado apdaila taip pat džiugina nulinėmis priežiūros išlaidomis, o jos pažeidimų rizika visu eksploatavimo laikotarpiu išlieka minimali.

Maksimalus atsparumas išorės poveikiui

Fasado plokštės yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, taikant pažangiausias keramikos gamybos technologijas. Dėl šios priežasties, šis gaminys, kitaip nei kito tipo medžiagos, yra visiškai atsparus išorės poveikiui. Fasadinės apdailos plokštės yra atsparios ekstremalioms temperatūroms, vandeniui, ugniai ir pan. Aplinkos poveikis neigiamai nepaveikia nei jų konstrukcijos, nei estetinių savybių. Tokios vertybės yra labai svarbios visiems fasadams, nes jos užtikrina, kad apdaila tikrai bus ilgaamžė ir visada išliks reprezentatyvi.

Plati spalvų paletė ir nevaržoma pasirinkimo laisvė

Fasado plokštės iš keramikos visada užtikrina išskirtinį vizualinį efektą. Šioms plokštėms būdingos įvairios spalvos, dydžiai ir formos. Plati estetinių savybių įvairovė suteikia nevaržomą laisvę kurti. Būtent todėl šiai medžiagai pirmenybę teikia architektai, kurie nori įgyvendinti naujus, įdomius ir iš tikrųjų unikalius statybų projektus. 

Norite išskirtinės apdailos? Rinkitės keramines fasado plokštes!

Mūsų asortimente rasite patikimų gamintojų fasadines plokšteles, kurios tikrai padės sukurti ir ilgaamžę, ir užburiančiu įvaizdžiu džiuginančią apdailą. Siūlome  premium klasės gaminius, garantuojančius maksimalų atsparumą išorės poveikiui. Stengiamės savo klientams suteikti plačias pasirinkimo galimybes, tad apsilankę mūsų parduotuvėje galėsite pasirinkti Jūsų viziją visiškai atspindinčią plokščių tekstūrą, spalvą, dydį bei formą.

Nesate tikri dėl savo pasirinkimo? O galbūt norite sužinoti, kaip keraminės fasado plokštės yra montuojamos? Tuomet nuoširdžiai kviečiame į konsultaciją, kurioje rasite atsakymus į visus rūpimus klausimus ,ir, tikėtina, patys įstosite į šių apdailos priemonių gerbėjų gretas.