Susisiekite su mumis

KLINKERINĖS TRINKELĖS

Agmeka siūlo platų pasirinkimą statybinių ir apdailos prekių ne tik stogo dengimui, bet ir sienų bei grindų apdailai. Klinkerio trinkelės – tai populiari mūsų prekė, kurią renkasi tie, kurie svajoja apie tvirtas, lengvai prižiūrimas ir puikaus dizaino grindis. Klinkerio trinkelės lengvai atskiriamos iš rusvų plytinių atspalvių ir patvarumo. Nesvarbu, ar šiomis trinkelėmis norite iškloti namų, dirbtuvių, rūsio ar kitos paskirties patalpų grindinį – galite klinkerio dangą naudoti drąsiai net ir didelėmis apkrovomis varginamas grindis, nes šios trinkelės atlaiko tiek smūgius, tiek didelius krūvius.

Filtruoti pagal

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

VANDERSANDEN trinkelės Malaga VANDERSANDEN trinkelės Malaga
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Lugano Rena VANDERSANDEN trinkelės Lugano Rena
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Lugano Liscio VANDERSANDEN trinkelės Lugano Liscio
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Lugano Antica VANDERSANDEN trinkelės Lugano Antica
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Lugano VANDERSANDEN trinkelės Lugano
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Lucca Antica VANDERSANDEN trinkelės Lucca Antica
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Limousin VANDERSANDEN trinkelės Limousin
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Lerida VANDERSANDEN trinkelės Lerida
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Leipzig VANDERSANDEN trinkelės Leipzig
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Kamenz VANDERSANDEN trinkelės Kamenz
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Iseo Antica VANDERSANDEN trinkelės Iseo Antica
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Inverno VANDERSANDEN trinkelės Inverno
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Gromo Antica VANDERSANDEN trinkelės Gromo Antica
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Grigio Rena VANDERSANDEN trinkelės Grigio Rena
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Grigio Liscio VANDERSANDEN trinkelės Grigio Liscio
Žiūrėti
VANDERSANDEN trinkelės Grigio Antica VANDERSANDEN trinkelės Grigio Antica
Žiūrėti

ILGAAMŽIŠKUMAS

 

 Kadangi klinkerio trinkelės yra labai mėgstamos visame pasaulyje, sunku nerasti teigiamų šio produkto savybių. Lauko apdailai jos tinka puikiai, nes be galo lengvai dorojasi su apkrovomis, nenusidėvi vaikščiojant ant jų basomis bei gerai toleruoja drėgmę, tad tiks įvairių klimatų apsuptyje. Namų viduje, jos gali būti stilingos bei novatoriškos, tad grindų ar sienų apdaila įgaus modernumo, savitumo ar jaukumo prieskonį. Kadangi yra labai patvarios, eksploatacija bus lengva ir pigi.

 

PRITAIKYMAS

 

 Interjere pačios svarbiausios detalės yra grindų apdaila bei sienų apdaila, kadangi šios būsto vidaus dalys yra labiausiai pastebimos. Klinkerio trinkelės puikiai tiks abiem šioms sritims ir praktiškai padengs paviršius bei stilingai atrodys namo ar buto viduje. Kalbėdami apie eksterjerą, tikrai lengvai rasite kur galima šią detalę pritaikyti, kadangi jos išvaizda yra pakankamai moderni, o būdama pakankamai atspari, ji gali garantuoti lengvą ir ramią eksploataciją ilguoju laikotarpiu.

 

SPALVŲ ASORTIMENTAS

 

 Sakoma, kad kiekvieno namo šeimininko interjere atsispindi jo emocijos. Jeigu susižavėjote galimybe šį produktą įsirengti ir savo aplinkoje, drąsiai išsirinkite vieną iš daugelio spalvų. Filtruokite paiešką pagal pageidavimus ir tikrai lengvai rasite lauko apdailai skirtų trinkelių gera kaina, kuriomis galėsite išgrįsti paviršių ar padengti kitą erdvę.

 

 Klinkerio trinkeles verta rinktis dėl savo aukštos kokybės ir patvarumo. Naudojant klinkerines trinkeles, namo gerbūvis įgauna jaukumo ir išskirtinumo. Vaikštant ant klinkerinio grindinio basomis, jaučiamas komfortas, tai puikus pasirinkimas Jūsų gerbūvio aplinkos sprendimui.  Klinkerio trinkelės 4-5 kartus stipresnis nei betonas. Svarbiausios klinkerio savybės: maža vandens absorbcija, atsparumas cheminiam ir atmosferos poveikiui, mechaninei trinčiai ir spaudimui. Svarbus privalumas klinkerio gamybos – natūralumas. Produkto spalva yra priklausoma nuo gamtinių žaliavų, iš kurių jis yra pagamintas, savybių: spalva, degimo metodu, temperatūros ir trukmės. Todėl iš viso mūsų siūlomo klinkerio trinkelių asortimento tikrai galėsite pasirinkti Jūsų patalpoms tinkamiausią dangą savo spalva ir dizainu.

 

 Klinkerinių trinkelių spalvų gamos pasirinkimas yra platus, klojant trinkeles galima išgauti įvairius raštus, kurie suteiks originalumo bei išskirtinumo. Iš klinkerinių trinkelių taip pat yra formuojami bordiūrai, kurie gerbūviui suteikia vientisumo. Taip pat iš klinkerinių trinkelių klijuojami išoriniai namo laiptai ir terasos. Tad tai yra populiari ir mėgstama grindų danga tiek reprezentacinėse patalpose, tiek ir darbinėse erdvėse, kur grindų danga turi atlaikyti įvairias apkrovas.

 

 Išsirinkite labiausiai tinkančias trinkeles mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o visu kitu pasirūpinsime mes. Ne tik patogiomis sąlygomis siūlome įsigyti puikiąją klinkerinę grindų dangą, bet ir padedame klientams išsirinkti tinkamiausias trinkeles, papasakojame apie šios medžiagos technines savybes bei priežiūrą ir t.t. Mūsų internetiniame puslapyje pateikiamos klinkerinės trinkelės, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti trinkeles patraukliausia kaina.