Susisiekite su mumis

Mišiniai mūrui

Įvairių spalvų cementiniai mūro mišiniai skirti: keraminėms, klinkerio plytoms mūryti viduje ir išorėje. Taip pat židinių ir kaminų mūrijimui išorėje. Spalvotas mišinys naudojamas tuomet, kai reikia suderinti mūro mišinio ir plytos spalvą. Mišinyje naudojamas specialus priedas, mažinantis vandens poreikį ruošiant skiedinį. Dėl šio priedo mišinys sausesnis, purios, drėgnos žemės konsistencijos, todėl netepa apdailos plytų, su juo paprasta dirbti, tinka mažo įgeriamumo klinkerio plytoms mūryti.

 

Taip pat siūlome spalvotus rievėjimo mišinius, skirtus klinkerinių plytelių siūlių rievėjimui. Rievėjimo mišinys skirtas sienų, kaminų, židinių, arkų, skliautų, tvorų ir kitų elementų suklijuotų iš klinkerio plytelių siūlių rievėjimui. Tinka plytelių siūlių rievėjimui, kurių storis ne daugiau kaip 15-20 mm.

 

Ant kiekvienos produkto pakuotės pateikiama instrukcija, kaip dirbti su produktu, kad būtų išlaikoma pasirinkta spalva, ir atitiktų numatytą išeigą mūryjant klinkerines plytas ar rievint suklijuotų plytelių siūles.

 

Mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tikrai išsirinksite tinkamą mūro mišinio ar rievėjimo mišinio spalvą, už patraukliausią kainą. 

Filtruoti pagal

Gamintojai

VOR N/S/ST mūro ir rievėjimo mišinys VOR N/S/ST mūro ir rievėjimo mišinys
Žiūrėti
weber ML5 spalvotas mūro mišinys weber ML5 spalvotas mūro mišinys
Žiūrėti
weber M100/600 spalvotas mūro mišinys weber M100/600 spalvotas mūro mišinys
Žiūrėti