Susisiekite su mumis

STOGLANGIAI

Šiuolaikiniuose architektūriniuose projektuose paprastai dominuoja ne tik standartinės langų konstrukcijos, bet ir stoglangiai. Stoglangių montavimas yra racionalus sprendimas atvejais, kai palėpės ar kito tipo patalpoms norisi suteikti daugiau natūralios šviesos, oro, jaukumo ir, žinoma, estetikos. Stoglangiai architektūroje yra naudojami jau labai seniai ir tai tikrai nėra naujas išradimas. Visgi, šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįsti stogo langai yra daug funkcionalesni ir efektyvesni nei bet kada anksčiau. 

Ieškote patikimo stoglangių gamintojo, kurio produkcija džiugintų puikiomis estetinėmis savybėmis, nepriekaištingu funkcionalumu ir patikimais ilgaamžiškumo rodikliais? Tuomet mūsų asortimentas tikrai pateisins Jūsų lūkestį. Savo klientams siūlome Velux ir Roto prekių ženklais pažymėtus stoglangius, kurie tikrai padės suformuoti ilgai tarnaujančią ir efektyviai savo paskirtį atliekančią stogo langų konstrukciją.

Filtruoti pagal

Gamintojai

Roto medinis stoglangis "Designo" R49 - ties centrine ašimi varstomas langas 74x140 Roto medinis stoglangis "Designo" R49 - ties centrine ašimi varstomas langas 74x140
Žiūrėti
Roto medinis stoglangis "Designo" R79 - su pakelta ašimi varstomas langas 74x118 Roto medinis stoglangis "Designo" R79 - su pakelta ašimi varstomas langas 74x118

606.00€

424.00€
Žiūrėti
Roto medinis stoglangis "Designo" R79 - su pakelta ašimi varstomas langas 65x118 Roto medinis stoglangis "Designo" R79 - su pakelta ašimi varstomas langas 65x118

538.00€

376.00€
Žiūrėti
VELUX markizė MHL VELUX markizė MHL
Žiūrėti
VELUX išorinė žaliuzė SHL SML VELUX išorinė žaliuzė SHL SML
Žiūrėti
VELUX tinklelis nuo vabzdžių ZIL VELUX tinklelis nuo vabzdžių ZIL
Žiūrėti
VELUX vidinė žaliuzė PAL VELUX vidinė žaliuzė PAL
Žiūrėti
VELUX roamanėtė FHB VELUX roamanėtė FHB
Žiūrėti
VELUX ritininė užuolaidėlė RFL VELUX ritininė užuolaidėlė RFL
Žiūrėti
VELUX klostuota užuolaidėlė FHL VELUX klostuota užuolaidėlė FHL
Žiūrėti
VELUX dviguba tamsinanti užuolaidėlė DFD VELUX dviguba tamsinanti užuolaidėlė DFD
Žiūrėti
VELUX klostuota energiją taupanti tamsinanti užuolaidėlė FHC VELUX klostuota energiją taupanti tamsinanti užuolaidėlė FHC
Žiūrėti
VELUX tamsinanti užuolaidėlė su kabliukais RHZ VELUX tamsinanti užuolaidėlė su kabliukais RHZ
Žiūrėti
VELUX tamsinanti užuolaidėlė DKL VELUX tamsinanti užuolaidėlė DKL
Žiūrėti
VELUX avarinis išlipimo liukas GTL, GTU VELUX avarinis išlipimo liukas GTL, GTU
Žiūrėti
VELUX stogo liukas GXL, GXU VELUX stogo liukas GXL, GXU
Žiūrėti

Stoglangiai Velux ir Roto - precizišką reputaciją turintys gaminiai, kurie atitinka ne aukštus, o pačius aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl geresnių langų savo stogui tiesiog nerasite. Klientams suteikiame galimybę įsigyti ne tik puikios kokybės stoglangius, bet ir įvairius, jiems subalansuotus priedus. Mūsų asortimente -  tinkleliai nuo vabzdžių, markizės, išorinės ir vidinės žaliuzės, užuolaidėlės ir visi kiti priedai, kokių tik gali prireikti Jūsų stogu langams. 

Stogo langai: kaip pasirinkti optimaliausius?

Nors visi stoglangiai vizualiai atrodo labai panašiai, tačiau kiekvienas stoglangis pasižymi unikaliomis techninėmis charakteristikomis ir savita montavimo technologija. Renkantis stogo langus, svarbu įvertinti kelis dalykus. Trumpai juos apžvelkime.

Stoglangio varstymo technologija

Stogo langas gali būti varstomas skirtingais būdais. Dažniausiai naudojami ir labiausiai paplitę - ašinio varstymo stoglangiai. Tačiau taip pat jie gali būti varstomi nuotolinio pulto ar, sakykim, sieninio jungiklio pagalba. Netiesioginį, bekontaktį varstymą turintį stoglangį tikslinga rinktis tuomet, kai jis yra integruotas sunkiai pasiekiamoje vietoje, sakykim, ant labai dideliu atstumu nutolusios stogo dangos.

Stogo langų formos

Šie langai gali būti pačių įvairiausių formų. Formą reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į individualų architektūrinį stilių ir stogo tipą. Sakykim, stačiakampio formos vertikalūs langai tinka šlaitinio stogo konstrukcijoms. Plokščio stogo langų formos gali būti kvadratinės, ar, pavyzdžiui, apvalios. 

Stogo langų dydžiai

Stogui skirto lango dydžio pasirinkimas priklauso nuo kelių veiksnių. Pirmas dalykas, kurį reikia apsvarstyti norint išsirinkti optimalaus dydžio langą - jo naudojimo paskirtis. Jeigu lango pagalba norima padidinti į patalpą patenkančios dienos šviesos kiekį, tuomet pirmenybę reikėtų teikti didesniam langui. Jeigu stoglangio įrengimas reikalingas tam, kad į vidaus patalpas patektų daugiau šviežaus oro, tuomet galima rinktis ir kompaktiškesnio dydžio variantą.

Stogo lango dydžio pasirinkimui didelę reikšmę daro ir patalpos dydis. Jeigu stoglangis bus integruojamas į nedidelę palėpę, tuomet reikėtų rinktis didesnį langą. Didesnis ar net panoraminis langas į palėpę įneš daugiau natūralios šviesos ir vizualiai ją padidins. Erdvioje mansardoje ar didesniuose kambariuose rekomenduojama naudoti arba didesnių matmenų arba kelis mažesnius langus. Toks sprendimas užtikrins, kad šviesos šaltinis būtų subalansuotas ir pasiektų visas patalpos vietas. 

Stogo langą lydinčios techninės savybės

Norint išsirinkti tinkamiausią stogo langų variantą, labai svarbu pro akis nepraleisti ir šių gaminių techninių savybių. Sakykim, jeigu Jums aktualus mažas šilumos laidumo koeficientas, tuomet reikėtų rinktis langus ne su vienu stiklo paketu, o su 3 arba 2 kamerų stiklo paketais ir izoliuotais rėmais. Jeigu stoglangis bus montuojamas statinyje, kurį supa labai triukšminga aplinka, derėtų rinktis gaminį su laminuotu stiklu ar kita, triukšmą izoliuojančia medžiaga.

Jei norite išvengti drėgmės ir kondensato kaupimosi problemų, atkreipkite dėmesį į stogo lango ventiliacijos kokybę. Techninių savybių pasirinkimas labai priklauso nuo aplinkos, kurioje bus montuojamas langas ir individualių poreikių. Visuose languose yra pagrindinės funkcijos, tačiau jeigu norisi papildomos naudos, reikia kruopščiai įsigilinti į pasirinkto modelio technines ypatybes.

Velux ir Roto stoglangiai - aukščiausia kokybė už racionalią kainą

Stoglangiai - unikali langų rūšis, kuri ne tik pasirūpina natūralia šviesa ar gaiviu oru, bet ir suteikia vidaus patalpai ypatingo jaukumo. Puikiai suprantame, kokį svarbų indėlį į namų komfortą įneša stogo langai, todėl darome viską, kad galėtume pasiūlyti produkciją, maksimaliai pateisinančią visų klientų poreikius.

Bendradarbiaujame su geriausiais stoglangių gamintojais ir į tokių gaminių rinką siekiame įnešti novatoriškų idėjų, kurios dar pagerintų naudojimosi stoglangiais patirtį. Bet kuris, Roto ar Velux stogo langas, kurį rasite mūsų asortimente, pasižymi patogiu valdymu, moderniomis funkcijomis ir tarnauja tikrai ilgai. Stogo konstrukcijoje šie langai atrodo labai estetiškai ir natūraliai. Todėl galime drąsiai teigti, kad jie ne tik padidina buvimo patalpoje komfortą, bet ir patobulina viso statinio įvaizdį.