Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

CREATON FUTURA

Šį produktą gyvai pamatyti galite
VILNIUJE: Žalgirio g. 131    KAUNE: Ašigalio g. 6E   KLAIPĖDOJE: Birutės g. 6

Gaminys: Keraminė čerpė  
Gamintojas: CREATON AG  
Kilmės šalis: Vokietija  
Modelis: Futura
Vienetai m²: 10,8 vnt.
Vienetai paletėje: 224 vnt.
Svoris vieneto: 4,4 kg.
Svoris m²: 47,5 kg.
Grebėstų žingsnis: 360-388 mm
Dengiamas plotis: 234-239 mm
Minimalus nuolydis: 15 °

 Ieškote taupaus sprendimo? Creaton Futura čerpės yra priskiriamos prie taupiųjų čerpių. Vienam kvadratiniam metrui, užtenka apie 11 čerpių. Futura keraminės čerpės išsiskiria patraukliu dizainu, didele spalvų įvairove, išskirtine kokybe bei ilgaamžiškumu. Pasirinkus šias čerpes, galėsite mėgautis sukurtu subtiliu šviesos bei šešėliu žaismu ant jūsų stogo.

 

 Futura čerpės yra ne tik gražios, bet ir praktiškos. Čerpės nekaupia purvo, nesamanoja. Taip pat, speciali šių čerpių labirintų technologija, užtikrina tvirtą sukibimą. Ši stogo danga yra patikima apsauga nuo lietaus.

 

 Norėdami daugiau informacijos apie Creaton Futura keramines čerpes, jų išsilaikymą, priežiūrą, kvadratūros kainą ar pritaikymą jūsų stogui – kreipkitės į mus. Mes padėsime rasti labiausiai jūsų norus bei lūkesčius atitinkančią stogo dangą.

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.