Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Mūro mišiniai

Įvairių spalvų cementiniai mūro mišiniai skirti: keraminėms, klinkerio plytoms mūryti viduje ir išorėje. Taip pat židinių ir kaminų mūrijimui išorėje. Spalvotas mišinys naudojamas tuomet, kai reikia suderinti mūro mišinio ir plytos spalvą. Mišinyje naudojamas specialus priedas, mažinantis vandens poreikį ruošiant skiedinį. Dėl šio priedo mišinys sausesnis, purios, drėgnos žemės konsistencijos, todėl netepa apdailos plytų, su juo paprasta dirbti, tinka mažo įgeriamumo klinkerio plytoms mūryti.

 

Taip pat siūlome spalvotus rievėjimo mišinius, skirtus klinkerinių plytelių siūlių rievėjimui. Rievėjimo mišinys skirtas sienų, kaminų, židinių, arkų, skliautų, tvorų ir kitų elementų suklijuotų iš klinkerio plytelių siūlių rievėjimui. Tinka plytelių siūlių rievėjimui, kurių storis ne daugiau kaip 15-20 mm.

 

Ant kiekvienos produkto pakuotės pateikiama instrukcija, kaip dirbti su produktu, kad būtų išlaikoma pasirinkta spalva, ir atitiktų numatytą išeigą mūryjant klinkerines plytas ar rievint suklijuotų plytelių siūles.

 

Mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tikrai išsirinksite tinkamą mūro mišinio ar rievėjimo mišinio spalvą, už patraukliausią kainą. 


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.