Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Cinko-Titano lietvamzdžiai

Titano ir cinko skarda naudojama dengiant stogus, atliekant fasado skardinimo darbus ir įrengiant lietaus vandens nuvedimo sistemas. Titano-cinko lydinį galima naudoti kiekviename projekte – tai gali būti ir patys paprasčiausi, ir patys sudėtingiausi, maži ir dideli, turintys ir kultūrinę, ir valstybinę reikšmę projektai.

 

Kokybiškai atliekant stogo dengimo darbus ir laikantis technologijos principų, lietvamzdžių skarda gali neprarasti savo ypatybių visą šimtmetį. Nors cinkas priskiriamas sunkiųjų metalų grupei, jis nekelia grėsmės aplinkai.

 

Cinko-titano lietvamzdžiai pasižymi tuo, kad jiems nereikia papildomo cheminio apdirbimo – jų nereikia dengti specialiomis apsauginėmis medžiagomis. Cinko-titano lietvamzdžiai yra ekologiški – veikiami atmosferos pokyčių į aplinką neskleidžia jokių kenksmingų elementų.

 

Tokios lietaus nuvedimo sistemos tiks prie keramikinių, betoninių, bituminių čerpių stogų. Be to, cinko-titano lietvamzdžių privalumas – galimybė rinktis apvalaus arba stačiakampio tipo latakus.

 

Gerai sumontuotos plieninės lietvamzdžių sistemos tarnaus dešimtmečius. Tokios sistemos tinka tiek individualiems gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams pastatams. Su lietaus nuvedimo sistemomis galite susipažinti mūsų parduotuvėse (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) ir jas įsigyti gera kaina ar akcija.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.