Susisiekite su mumis

Betoninės čerpės

Šiame puslapyje pristatomos betoninės čerpės yra puiki alternatyva norintiems įsirengti tvirtą ir ilgaamžį namo stogą, tačiau kartu norintiems sutaupyti. Betoninių čerpių populiarumas vis dar didelis, kadangi nuolatos modernėja jų dizainas, klientus traukia gera betoninės čerpės kaina, o kiti pranašumai palyginus su skardine stogo danga – tai gera garso izoliacija ir patvarumas.

Filtruoti pagal

Formos

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

MONIER ZANDA LUMINO tamsiai pilkos betoninės čerpės MONIER ZANDA LUMINO tamsiai pilkos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA LUMINO juodos betoninės čerpės MONIER ZANDA LUMINO juodos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA LUMINO rudos betoninės čerpės MONIER ZANDA LUMINO rudos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA LUMINO molio raudonumo betoninės čerpės MONIER ZANDA LUMINO molio raudonumo betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA F+ juodos betoninės čerpės MONIER ZANDA F+ juodos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA F+ molio raudonumo betoninės čerpės MONIER ZANDA F+ molio raudonumo betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA CISAR tamsiai pilkos betoninės čerpės MONIER ZANDA CISAR tamsiai pilkos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA CISAR rudos betoninės čerpės MONIER ZANDA CISAR rudos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER ZANDA CISAR molio raudonumo betoninės čerpės MONIER ZANDA CISAR molio raudonumo betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER TEVIVA CISAR juodos betoninės čerpės MONIER TEVIVA CISAR juodos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER TEVIVA CISAR tamsiai pilkos betoninės čerpės MONIER TEVIVA CISAR tamsiai pilkos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER TEVIVA CISAR metalic pilkos betoninės čerpės MONIER TEVIVA CISAR metalic pilkos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER TEVIVA CISAR šviesiai pilkos betoninės čerpės MONIER TEVIVA CISAR šviesiai pilkos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER BALTIC CISAR juodos betoninės čerpės MONIER BALTIC CISAR juodos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER BALTIC CISAR tamsiai pilkos betoninės čerpės MONIER BALTIC CISAR tamsiai pilkos betoninės čerpės
Žiūrėti
MONIER BALTIC CISAR rudos betoninės čerpės MONIER BALTIC CISAR rudos betoninės čerpės
Žiūrėti

BETONINĖS ČERPĖS IR ILGAAMŽIŠKUMAS

Betonas kietėja be sustojimo, tad teoriškai – kuo ilgiau jis yra, tuo kietesniu tampa. Tai reiškia, jog statiniai ar gaminiai iš betono – pavyzdžiui čerpė yra nuostabiai patvarūs ir ilgaamžiai. 

Ilgai betonas nebuvo pritaikytas stogo dangų rinkoje, tačiau mūsų laikais technologijos vis tobulėja, statybos rinkoje dominuoja ergonomiška ir patvari produkcija, tad ir „Agmekoje“ galite įsigyti betoninių čerpių Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, o taip pat ir internetu.

PRITAIKYMAS

Betoninių čerpių pritaikymas – labai paprastas, kadangi jų išvaizda pakankamai subtili ir neutrali. Jos tikrai labai atsparios įvairiam aplinkos poveikiui, nuo drėgmės iki UV spindulių – mūsų parduodama produkcija atitinka ES standartus, tad net ir permainingas Lietuvos klimatas nepakenks aukštos kokybės betoninei stogo dangai ir toks namo stogas tarnaus ilgai. Duomenis ir tinkamumą jūsų projektui ar namui rasite kiekvienos prekės puslapyje.

SPALVŲ ASORTIMENTAS

Atsidarę katalogą rasite naujausias tendencijas atitinkančių prekių platų asortimentą ir pamatysite tai, kuo profesionalų yra dengiami stogai. Betono pagrindo stogo danga gali būti ne tik praktiška, bet ir ekspresyvi – graži. Stogas neprivalo būti tiesiog namo viršus, tai gali būti puiki vieta pagyvinti namo aplinką, priderinti jį prie aplinkos ar net pakelti viso būsto vertę. 

„Agmeka“ prekių spalvų asortimentas platus: rusvos, gelsvos, rausvos, žalsvos, juosvos, pilkšvos ir galybę kitų atspalvių atspindinčios čerpės geriausiomis kainomis, tik „Agmekoje“. 

STOGO DANGOS SVORIS

Visiems statantiems ar bandantiems įsirengti stogą, bene svarbiausias parametras renkantis dangą – svoris. Parametras turėtų atitikti reikalavimus, nebūti per sunkus, kad nekentėtų sienos ir namo struktūra bei neturėtų būti per lengvas, kad permainingi orai neišbalansuotų stogo, nenupūstų čerpių ar neapgadintų apdailos. Atsidarykite jus dominančią prekę ir sužinokite visą informaciją, įskaitant ir svorį!

PUIKI KERAMINĖS ČERPĖS ALTERNATYVA

Betoninių čerpių gamyba yra itin paprasta, dėl šių čerpių kaina yra mažesnė nei keraminių čerpių. Šios stogo dangos kaina priklauso tam pačiam segmentui, kaip čerpių imitacijos skardos, bei beasbesčio šiferio. Betoninės stogo čerpės yra puiki alternatyva norintiems kurti grubesnį, klasikinį pastato stilių, kuriame dera senovė. 

Čerpių svoris būna nuo 40 iki 60 kg kvadratiniam metrui. Betoniniai čerpių stogai pasižymi tuo, kad jų čerpes galima naudoti pakartotinai, dėl to ateityje naujo stogo dengimas Jums gali būti daug ekonomiškesnis. Ši stogo danga yra patogus ir taupus pasirinkimas tiems, kurie nori alternatyvos keraminėmis čerpėmis dengtam stogui. 

Betono čerpės tam tikromis savo savybėmis prilygsta keraminėms čerpėms – yra ilgaamžės, gerai izoliuoja garsą ir šilumą.

BETONINIŲ ČERPIŲ FORMOS IR DIZAINAS

Mūsų atstovaujami gamintojai siūlo standartines čerpes, kurių dėjimas, montavimas bei tvirtinimas yra patikimas ir patogus. Kokias tinkamiausias betonines čerpes pasirinkti jūsų stogui, Jums visuomet mielai patars mūsų konsultantai. 

Pristatysime ne tik kiekvienų betoninių čerpių dizaino tipus, bet ir suteiksime rekomendacijas šių čerpių klojimui, papasakosime apie kiekvieną mūsų gamintoją, jo čerpių gamybos principus bei kiekvienos čerpių rūšies charakteristiką.

STOGO DANGA IŠ AGMEKOS

Siūlome patikimiausių gamintojų aukščiausios kokybės betonines stogo čerpes, kurias galite išsirinkti mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų kataloge visuomet rasite čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums patinkančią stogo dangą patraukliausia kaina. Esame suinteresuoti, kad kiekvienas klientas pas mus rastų tai, ko ieško. 

Pasirūpinsime, kad įsigytumėte aukščiausio lygio stogų dangos produktus, kurių dėka galėtumėte ilgus dešimtmečius džiaugtis tvirtu ir patikimu namo stogu. Juk stogas – svarbiausia namo dalis, o mūsų darbas užtikrinti, kad jis Jūsų šeimos židinį saugotų patikimai ir kuo ilgiau.