Susisiekite su mumis

ČERPĖS

Šiame puslapyje pristatome įvairių tipų stogo dangas. Kiekviena stogo danga parenkama pagal stogo formą, namo eksterjerą, biudžetą ir kitus aspektus, kurių kiekvienas yra svarbus norint pasirinkti geriausią stogo dangos variantą.

Filtruoti pagal

Formos

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

MONIER TURMALIN juodos keraminės čerpės MONIER TURMALIN juodos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN juodos kvarcinės keraminės čerpės MONIER TURMALIN juodos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN pilkos kvarcinės keraminės čerpės MONIER TURMALIN pilkos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės MONIER TURMALIN kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN molio raudonumo keraminės čerpės MONIER TURMALIN molio raudonumo keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER TURMALIN vario raudonumo keraminės čerpės MONIER TURMALIN vario raudonumo keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V pilkos kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V pilkos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V rudeninės kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V rudeninės kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V molio naturalios keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V molio naturalios keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V žalios glazuruotos keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V žalios glazuruotos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V juodos glazuruotos keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V juodos glazuruotos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V vario raudonumo keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V vario raudonumo keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V rudos keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V rudos keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V kaštoninės kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V tamsiai raudonos kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V tamsiai raudonos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti
MONIER RUBIN 13V juodos kvarcinės keraminės čerpės MONIER RUBIN 13V juodos kvarcinės keraminės čerpės
Žiūrėti

STOGO ČERPĖS - JŲ SVARBA

Kiekvieni namai privalo turėti gerą stogą. Nuo to, iš kokių medžiagų pagamintą bei kokio gamintojo produktą rinksitės – priklauso ilgalaikio komforto rezultatai. Prasta stogo danga negarantuos sandarumo, šilumos, estetiškos namo išvaizdos bei nuolat primins apie savo prastumą nemaloniais incidentais. To nori išvengti kiekvienas namų savininkas ar gyventojas, būtent todėl, apsilankę Agmeka internetiniame puslapyje galėsite jaustis komfortiškai rinkdamiesi pačių patikimiausių gamintojų produkciją savo būstui.

Čia išsirinksite ne tik pačius aukščiausius ES standartus atitinkančią čerpinę stogo dangą, bet taip pat galėsite sužinoti išsamią informaciją apie kiekvieną, kataloge esantį produktą. Nuo to, kokią dangą pasirinksite stogui dengti, priklauso ir ilgalaikė namo vertė, tad, jeigu statote ar renovuojate būstą su tikslu netolimoje ateityje jį parduoti, rinkitės tik patikimo gamintojo produkciją, kuri užtikrins būsimų namo gyventojų komfortą aukščiausiu lygiu. Galėsite pasirinkti iš įvairių spalvų ir savo būste įrengti juodą stogą arba pasirinkti kitą, Jums patinkančią spalvą. Tad čia laimite ne tik iš praktinės, bet ir estetinės pusės.

STOGO DANGA IR EKOLOGIJA

Mūsų laikais svarbu nebe tik užtikrinti maksimalų patogumą. Augant vartojimui ir įvairių paslaugų kaštams, turime atsigręžti ir pagalvoti apie kitus bei ateities kartas. Stogas namui gali būti puiki ekologiško, žalio ir modernaus bei taupaus namo simbolis, kadangi užimdamas labai didelį plotą jis gali padėti sumažinti šildymo, eksploatavimo bei kitas susijusias išlaidas. Moderni stogo danga, kuria prekiauja Agmeka, prieinama gera kaina, o itin higieniška bei sveikatai nekenksminga stogų dangos produkcija – saugaus ir malonaus gyvenimo garantas.

Pamirškite asbestą ar kitas atgyvenusias stogo dengimo medžiagas, čia rasite pačias geriausias medžiagas savo namams, o įvairios spalvos leis pasirinkti ne tik ekologišką, bet ir nuostabiai patrauklų stogą, kurį pamatę kaimynai ar būsto pirkėjai ims varvinti seilę. Sutaupysite šildymo sąskaita, pagerinsite ergonomiškumą bei neteršite aplinkos – ar gali būti geriau?

STOGO DANGOS ATSPARUMAS UGNIAI

Dar ne taip seniai, viena didžiausių bėdų kamavusių namų stogus buvo medžiagų, panaudotų stogo dangos gamyboje – degumas. Modernios technologijos bei medžiagos leidžia Agmekai užsiimti prekyba stogo dangomis, kurios yra nedegios, saugios visą eksploatavimo laikotarpį bei įrengimo metu. Pirkdami dangą galite nebesibaiminti, kad juoda spalva bus sunkiai prižiūrima ar net degi. Mūsų kataloge esantys produktai turi aukščiausią atsparumo ugniai sertifikatą ir net esant pačiomis nepalankiausiomis sąlygoms atlaikys gamtos mestus išbandymus.

Stogo dangų prekyba įpareigoja ir neša mums džiaugsmą gerai atlikti savo darbą, tad žinodami, kad savo klientams tiekiame saugų, nedegų ir atsparų produktą – galime tvirtai pagrįsti savo poziciją kaip vienos iš lyderiaujančių įmonių šioje srityje. Pirmaujame, nes mums rūpi Jūsų saugumas ir komfortas.

Platus stogo dangų - betoninių ir keraminių čerpių pasirinkimas

Mūsų asortimente - skirtingos čerpių rūšys, daugybės spalvų, įvairių formų ir išskirtinio dizaino čerpės Jūsų namo stogui ir fasadui. Asortimente yra skirtingi čerpių tipai: keraminės čerpės (klinkeris), gaminamos iš išdegto molio, betoninės čerpės, pagamintos iš cemento, vandens ir smėlio, bei skaldyto akmens skalūnas. Kai kurių gamintojų siūloma stogo danga yra tinkama net stogams, kurių nuolydis vos 7 laipsniai. Taigi reikiamą stogo dangą mūsų parduotuvėje išsirinks kiekvienas.

Atstovaujame 11 žinomų gamintojų, esame atrinkę pranašiausią jų produkciją

Visos čerpės, kuriomis prekiaujame, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir jiems galiojančias Europos Sąjungos normas. Mūsų siūlomoms čerpėms gamintojai suteikia nuo 30 iki net 100 metų garantiją. Prekiaujame pripažintų ir gilias čerpių gamybos tradicijas puoselėjančių Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Čekijos ir kitų šalių gamintojų produkcija, kurios dėka Jūsų stogas tarnaus ilgai ir patikimai.

Užtikriname, kad Jūsų stogo dengimas bus greitas ir paprastas

Ne tik platiname ir patraukliomis kainomis siūlome įsigyti modernaus dizaino, patvarias čerpes, bet ir suteikiame konsultacijas dėl kiekvieno gamintojo prekių specifikacijų ir parametrų, aktualių dengiant stogą. Nuo stogo priklauso viso namo sandarumas drėgmės bei temperatūros atžvilgiu, todėl be galo svarbu išmanyti techninius stogo įrengimo aspektus.

Mūsų salonai yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Užsukite ir išsirinkite patinkančią stogo ar fasado dangą savo namui, pavėsinei, ar terasai, visa kita padarysime mes. Mūsų salonuose visuomet pasiruošę konsultuoti specialistai, taip pat turime architektus ir dizainerius, kurie pasiūlys labiausiai Jūsų namui tinkamus sprendimus. Suteiksime visą rūpimą informaciją tam, kad galėtumėte džiaugtis tvirtu, ilgus metus tarnausiančiu stogu.

Prekybą ir užsakymus vykdome visoje Lietuvos teritorijoje

Visas reikiamas detales pristatome per parą, čerpes atvežame su savikrovėmis mašinomis. Nuoširdžiai rūpinamės, kad klientui būtų suteikiamas aukščiausio lygio aptarnavimas ir būtų pasirūpinta kiekviena smulkmena. Jums net nereikės derinti laiko - tiesiog informuosime, kada mašina atvažiuos ir iškraus užsakytas čerpes.


Nuo ko priklauso betoninių ir keraminių čerpių kaina?

Čerpinio stogo dangos kainos priklauso nuo jos rūšies ir gamintojo, kuris jas parduoda, o mūsų kataloge visuomet rasite aukščiausios kokybės čerpių, kurioms taikoma akcija, tad galėsite pasirinkti Jums patinkančią stogo dangą patraukliausia kaina. Visuomet siekiame savo klientams sudaryti geriausias sąlygas įsigyti reikalingai stogo dangai, todėl čia rasite įvairių modelių, spalvų, tipų čerpių.

Iš ko gaminamos betoninės ir keraminės stogų čerpės?

Betoninės stogų čerpės yra gaminamos iš cemento, smėlio ir vandens, tuo tarpu keraminės čerpės yra gaminamos iš molio, kuris yra iškepamas didelėje temperatūroje. Čerpės stogui turi būti atsparios visų rūšių atmosferos poveikiui, todėl šios dangos yra labai patvarios. Betoninės čerpės yra sunkesnės nei keraminės, todėl stogo konstrukcija turi būti stipresnė, kad galėtų palaikyti didesnį svorį. Kalbant apie kainas, keraminės čerpės paprastai yra brangesnės nei betoninės, tačiau čerpių kaina yra tik viena iš visų stogo įrengimo išlaidų. Nepaisant to, ši investicija yra verta, nes tinkamai sumontuotos ir prižiūrimos stogo čerpės bus ilgaamžės.

Kokius privalumus turi yra betoninės čerpės, palyginti su keraminėmis?

Ši stogo danga turi nemažai privalumų, palyginti su keraminėmis čerpėmis. Pirma, jos gali būti daug pigesnės už keramines čerpes; betoninių čerpių kaina paprastai yra mažesnė už keraminių čerpių kainą. Antra, betoninės čerpės pasižymi didesniu patvarumu ir ilgaamžiškumu nei keraminiai variantai; Trečia, yra žinoma, kad betoninės čerpės gali tarnauti virš 100 metų ir jų nereikia keisti. Galiausiai, šiuolaikines betonines čerpes, kurių galima rasti tiek mūsų parduotuvėse, tiek internetu, galima rinktis iš įvairių spalvų ir stilių, todėl tikrai galėsite rasti tobulą variantą jūsų stogui.