Susisiekite su mumis

KLINKERIS - KLINKERINĖS PLYTOS

Klinkerio plytos - estetiškai patrauklesnė, standartinių statybinių medžiagų alternatyva, kuri džiugina ne tik gražia išvaizda, bet ir puikiomis techninėmis savybėmis. Kitaip nei standartinės, klinkerinės plytos ar plytelės gali būti pačių įvairiausių spalvų ir tekstūrų. Kaip tik todėl, ši statybinė medžiaga idealiai tinka fasadų apdailos formavimo tikslams.

Filtruoti pagal

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Bilbao LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Bilbao
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Levante LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Levante
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Lanzarote LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Lanzarote
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Escorial LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Escorial
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Navarra LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Navarra
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Artico LA PALOMA ilgos plytos Jerusalem Artico
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Verena VANDERSANDEN plytos Verena
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Vecto 155 VANDERSANDEN plytos Vecto 155
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Umber 321 VANDERSANDEN plytos Umber 321
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Treviso 72 VANDERSANDEN plytos Treviso 72
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Touraine VANDERSANDEN plytos Touraine
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Toscane 52 VANDERSANDEN plytos Toscane 52
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Terra Rot VANDERSANDEN plytos Terra Rot
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Terra Cotta 304 VANDERSANDEN plytos Terra Cotta 304
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Oude Kuststeen 20 VANDERSANDEN plytos Oude Kuststeen 20
Žiūrėti
VANDERSANDEN plytos Super VANDERSANDEN plytos Super
Žiūrėti

Klinkerio plytelės, trinkelės ir kiti klinkerio gaminiai įprastai turi šiek tiek porėtą, akytą konstrukciją. Akytas gaminys efektyviai sugeria didelius vandens kiekius, todėl klinkerinių gaminių pagalba sukuriama ir estetiška, ir drėgmei atspari apdaila. Klinkerinės plytelės ir plytos yra atsparios ne tik drėgmei, bet ir šalčiui, karščiui ir UV spinduliams. Todėl geresnės medžiagos savo fasadui ar interjerui tiesiog nerasite.

Domina aukščiausios kokybės standartais pagrįstas klinkeris fasadui ar namų aplinkai? Tuomet tikrai turime ką pasiūlyti! Mūsų asortimente rasite lyderiaujančių prekinių ženklų klinkerio produkciją, pagrįstą ne tik aukšta kokybe, bet ir tikrai racionalia kaina. Siūlome terasoms, fasadams, grindiniui, laiptų bei vidaus erdvių apdailai pritaikytus klinkerio gaminius, kurie neabejotinai padės pasiekti lūkesčius pranokstantį rezultatą. 

Kas yra klinkeris?

Klinkeris - ypatinga gamybos technologija pagrįsta medžiaga, demonstruojanti nepriekaištingą patvarumą ir ilgaamžiškumą. Klinkeris yra išgaunamas iš įvairių rūšių molio. Klinkerio gamybos procese, molis ilgą laiką deginamas 1100 - 1200 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu, pagaminama tvari ir patikima, tačiau visiškai natūrali medžiaga - klinkeris.

Vakarų Europos šalyse ir kitose pasaulio valstybėse, klinkerio gaminiai yra naudojami labai plačiai bei vertinami itin teigiamai. Klinkerio plytelių ir plytų pagalba formuojama ne tik gyvenamųjų namų apdaila, bet ir įspūdingų architektūrinių objektų, tokių kaip bažnyčių ar katedrų, fasadai. Gaminant klinkerio produkciją, galima išgauti įvairių spalvų, formų bei dydžių apdailos medžiagą.

Dažniausiai klinkerio gaminiai būna tamsiai rudos arba raudonos spalvos, tačiau jų pasiūloje galima rasti ir aibę kitokių atspalvių. Trumpai tariant, su tokia priemone, fasado ar vidaus patalpų dekoravimas - tikras malonumas, nes kiekvienas žmogus gali suformuoti maksimaliai jo viziją atspindinčią, iš tikrųjų unikalią apdailą. 

Esminiai klinkerinės plytos privalumai

Su klinkerio gaminiais visada suformuojamas ne standartinis, o prabangus, savitą charakterį turintis fasadas. Klinkerinė plyta turi daug teigiamų savybių ir išskirtinių charakteristikų, kuriomis negali pasigirti kitų rūšių statybinės medžiagos. Klinkerio plytas interjero dizaino salonai, architektai ir paprasti vartotojai ypatingai vertina dėl kelių priežasčių, tokių kaip:  

 • Universalumas. Klinkerio plyta puikiai tinka išorinėms bei vidinėms statinio sienoms, grindinio dangai, balkonams, terasoms ir visoms kitoms erdvėms, kuriose norisi puikios estetikos.
 • Geros techninės savybės. Klinkerio trinkelės ir plytelės tikrai yra ilgaamžės ir be galo patvarios. Be to, kokybiškas klinkerio gaminys visada užtikrina efektyvią apsaugą nuo ugnies, šalčio ir drėgmės. 
 • Neblėstanti pirminė išvaizda. Kitaip nei kitų fasadui naudojamų medžiagų, klinkerinių plytelių spalva neblunka. Taip pat jas prižiūrėti tikrai nėra sudėtinga. 
 • Plati ir kontrastinga įvairovė. Tai tikrai nėra standartinė statybinė medžiaga, kurios storis, plotis, spalva bei kitos charakteristikos visada yra vienodos. Kiekvienas vartotojas, atsižvelgdamas į individualius poreikius, gali pasirinkti optimalius matmenis, tekstūrą, spalvą ir pan. 

Kodėl verta rinktis klinkerį fasadui?

Apie klinkerinėmis plytelėmis ar plytomis papuoštą fasadą svajoja daugelis žmonių, nes jos, bet kokioje aplinkoje atrodo tikrai kokybiškai ir labai gražiai. Jeigu  nesate klinkerio gerbėjas ir dar nesuprantate, kodėl verta rinktis būtent jo sandara pagrįstą gaminį, pateiksime kelis faktus, kurie tikrai Jus įtikins.

Klinkerio fasadas - ekonomiškai palankus sprendimas

Klinkerio fasadas visada asocijuojasi su prabanga ir unikalumu. Todėl daugelis žmonių yra susidarę klaidingą nuomonę, kad klinkerio kaina labai aukšta. Dėl aukštos kokybės, pradinė klinkerio gaminių kaina gali būti šiek tiek didesnė.

Visgi, reikėtų objektyviai įvertinti ir tai, kad klinkerinės trinkelės bei plytelės nereikalauja priežiūros, atnaujinimo darbų, renovacijos ir pan. Todėl vertinant iš ilgalaikės perspektyvos, klinkerio produkcija tikrai yra ekonomiškai palankus sprendimas.

Klinkeris fasadui - statinio vertę keliantis sprendimas

Be išimties kiekviena klinkerio plytelė, plyta ar trinkelė, atrodo išties įspūdingai ir savitai. Žemiški atspalviai, originalios formos, skirtingos tekstūros - tik klinkerio gaminiams būdingi bruožai, kurie nepalieka abejingų. Todėl tikrai galima teigti, jog jie ne tik pagerina statinio išvaizdą, bet ir pakelia jo vertę. Be to, fasado apdailai puikiai ir lengvesne konstrukcija pasižyminčios klinkerinės plytelės. Iš plytų išpjautos plytelės puikiai imituoja klinkerines plytas, tačiau jų įrengimas yra pigesnis. Ant sienų jos tvirtinamos naudojant specialius klijus, todėl klinkerio plyteles rekomenduojama rinktis žmonėms, kurie nori klinkerinių plytų efektą pasiekti pigiau, paprasčiau ir ženkliai greičiau.