Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt

Klinkerinės plytelės fasadui

 

Svajodami apie naują namą visada galvojame apie galutinį rezultatą ir atmosferą, kurią norime sukurti. Klinkeris pasiduoda patiems įvairiausiems kūrybiniams sprendimams. Klinkerio plytelės – nepamainomas talkininkas, siekiant individualumo ir unikalumo. Klinkeris naudojamas ne vien grąžinant namų eksterjerus, bet ir vonios kambarių, virtuvių, gyvenamųjų patalpų dekoravimui. Klinkerio plytelėmis galite padengti visą plotą arba jas naudoti kaip originalų dekoratyvinį elementą.

 

Klinkerinės plytelės fasadui atveria nepaprastai daug galimybių. Žinoma, jei siekiate išskirtinio vaizdo. Ką bestatytumėte, tokios apdailos plytelės architektams, fasadų meistrams ir kitiems, besirūpinantiems namo išore, teikia daug kūrybinių variacijų. Su klinkerinėmis plytelėmis namo išorei nesunkiai jam sukursite charakterį, apipavidalinsite jį stilingai, efektingai, o kartu išlaikytai – pabrėždami arba, priešingai, įkomponuodami statinį į jį supančią teritoriją. Namo apdaila tai ne tik namo dizainas –ji prisideda ir prie jo ilgaamžiškumo. Tvirtas kaip akmuo klinkeris – atsparus temperatūrų pokyčiams, drėgmei. Galiausiai klinkeris –  tai ilgaamžis, ne vieną dešimtmetį gerai atrodysiantis produktas.

 

Plytelės, pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų traukia akį, yra ilgaamžės, ekonomiškos. Dėl šių ir daugybės kitų savybių klinkerinės plytelės ir yra populiarios. Plytelių spalvų, raštų dydžių įvairovė leidžia įgyvendinti ir pačius sudėtingiausius, netikėčiausius klientų sprendimus. Klinkeris – tinkamas ir bendrai aplinkai kurti, ir pastatams atnaujinti. Klinkerines plyteles renkasi ir individualių namų statytojai, ir pramonės pastatų fasadus projektuojantys architektai, be klinkerio retai išsiverčia statytojai senamiesčiuose, kitose istorinėse vietose. Klinkerio plytelių apdaila praverčia ir rekonstruojant namo fasadą. Juolab, toks būdas padeda sutaupyti – plyteles galima klijuoti, pavyzdžiui, ant akmens vatos ir pan., taigi nereikia specialaus plytelių pamato platinimo.

 

Gausus tokių plytelių asortimentas, matyt, vienintelis rūpestis klientui. Lygus, rifliuotas ar sendintas paviršius? Matinis, glazūruotas ir dėl to blizgus paviršius? Natūralūs atspalviai ar ryškios spalvos? Klasika ar modernizmas? Pasirinkimas atveria nesuskaičiuojamas galimybės, daugybę kūrybinių dėlionių. Kai kas, pavyzdžiui, klinkerines plyteles derina su dekoratyviniu tinku ar medžiu – ir taip sukuria originalius derinius. Klinkerinės plytelės fasadui – būdas turėti dailų namo eksterjerą. Juolab, tokie keramikos gaminiai – natūralūs, iš ekologiškų medžiagų: molio ir smėlio.

 

Kokie dar klinkerio privalumai? Ilgaamžis ir elegantiškas fasadas, nereikalaujantis renovacijos ir nuolatinių taisymų. Antra, klinkeris padidina statinio vertę: apdaila klinkeriu kainuoja sąlyginai nedaug, lyginant su pačia pastato verte, tačiau juo sukuriama estetinę išvaizda ir aplinka – efektas, kuris vertas kur kas daugiau. Trečia, klinkeris pasižymi gera garso izoliacija, užtikrina tinkamą mikroklimatą vasarą ir komfortą žiemą. Galiausiai klinkeris gali būti lengvai derinamas su kitomis medžiagomis – medžiu, stiklu, aliuminiu ir kitomis.

 

Mūsų siūlomas klinkerines plyteles galite rasti paspaudus čia

PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.