Vilnius:
Jūratė Chlevinskienė
Tel. nr.: +370 600 93980
El. paštas: jurate@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

Stogo funkcionalumą didinačios papildomos detalės

Užklojus namo stogą svarbu pasirūpinti ir tolesniu jo eksploatavimu. Sniegas, kaminai, antenos – viskam, kas bus ant jūsų stogo, anksčiau ar vėliau gali prisireikti priežiūros ir stebėjimo. Apie tai siūlome pagalvoti iš anksto.

 

Pavyzdžiui, galbūt reikės apsisaugoti nuo pernelyg didelio sniego kiekio? Tam siūlome vadinamuosius „sniego peilius“, pagamintus iš aliuminio lydinio, kurie stabdo sniego nuošliaužas. Toks sprendimas tinka ir prie cementinių, ir prie keraminių čerpių, yra įvairių jo rūšių. Kovai su sniegu skirti ir aliumininiai vamzdiniai sniego gaudytuvai bei jiems skirti laikikliai.

 

Taip pat siūlome juodas arba molio spalvos stogo kopėtėles, nes jums anksčiau ar vėliau gali prireikti lipti prie kamino ar antenų. Be kita ko, mūsų salonuose yra ir laikikliai, skirti vertikalių kopėčių fiksavimui prie stogo karnizo. Salonuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) rasite ir daugybę kitų stogo detalių gera kaina.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.