Susisiekite su mumis

KLINKERINĖS PLYTELĖS

Klinkerinės plytelės - universali, labai plačiai pritaikoma statybinė medžiaga, kurią galima naudoti tiek fasadų, tiek vidaus apdailos formavimo tikslams. Klinkerio plytelės pasižymi ne tik puikiomis techninėmis charakteristikomis, bet ir unikaliomis estetinėmis savybėmis. Be to, šioms plytelėms įprastai būdingas nedidelis storis, todėl jos - pigesnė alternatyva klinkerio plytoms.

Filtruoti pagal

Paviršiai

Spalvos

Gamintojai

LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Bilbao LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Bilbao
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Levante LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Levante
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Lanzarote LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Lanzarote
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Escorial LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Escorial
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Navarra LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Navarra
Žiūrėti
LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Artico LA PALOMA ilgos plytelės Jerusalem Artico
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN HANDVORM plytelės INKA ENGELS BAKSTEEN HANDVORM plytelės INKA
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės SMOJAVE ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės SMOJAVE
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės MORENE ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės MORENE
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GRAFIET ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GRAFIET
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės RHODONIET ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės RHODONIET
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės CEDRO ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės CEDRO
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės EBBE ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės EBBE
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės TEAK ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės TEAK
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GABBRO ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės GABBRO
Žiūrėti
ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės FUME ENGELS BAKSTEEN TIGHEL BRIK® plytelės FUME
Žiūrėti

Klinkeris fasadui

Fasadas - statinio dalis, kuri nuolat susiduria su žalingu aplinkos poveikiu. Klinkeris, kaip medžiaga, pasižymi puikiomis atsparumo, patvarumo, ilgaamžiškumo ir estetinio patrauklumo savybėmis, todėl vieno ar kito tipo klinkerio gaminiai puikiai tinka fasadų apdailai. 

Iš klinkerio pagamintos fasadinės medžiagos gali būti įvairių rūšių. Labiausiai paplitusios ir dažniausiai naudojamos - klinkerinės plytelės arba plytos. Klinkerinės plytos padeda sukurti išskirtinai tvirtą ir ilgaamžę statinio konstrukciją, visgi, joms reikalingas platesnis pamatas. Klinkerinės plytelės yra plonesnės, todėl jų montavimo procesas yra paprastesnis ir ekonomiškai palankesnis. 

Klinkerinės plytelės, lygiai taip pat kaip klinkerio plytos, pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. O pjautos plytelės, net ir vizualiai atrodo analogiškai, kaip plytos. Fasadinės plytelės iš klinkerio yra ilgaamžės, atsparios šalčiui, karščiui, drėgmei ir kitiems aplinkos veiksniams. Tiek klinkerio plyteles, tiek kitus klinkerio gaminius lydi ir ne mažiau įspūdingos estetinės savybės. Šios medžiagos išsiskiria itin natūraliais atspalviais, kurie puikiai dera prie lauko aplinkos ir kiekvienam statiniui užtikrina solidų įvaizdį. Be to, tokių gaminių pasiūloje galima rasti įvairius stilistinius variantus - nuo sendintų medžiagų iki modernaus stiliaus gaminių, tad jų pagalba tikrai galima sukurti norimą fasado efektą. 

Kokie yra klinkerio plytelių privalumai?

Šių plytelių privalumų sąrašas yra labai ilgas. Trumpai aptarkime pagrindines priežastis, dėl kurių vartotojai vis dažniau renkasi būtent šio tipo statybinę medžiagą:

Klinkerinių plytelių svoris

Šios plytelės, kitaip nei klinkerio plytos, pasižymi ženkliai mažesniu svoriu. Trumpai tariant, klinkerio plytelės fasadui išsiskiria lengvesne, paprasčiau pritaikoma konstrukcija, todėl jos yra ne mūrijamos, o klijuojamos. Paprastesnis ir greitesnis montavimo procesas tikrai pastebimai sumažina fasadų apdailos įrengimo išlaidas. 

Apdailos plytelės efektyviai imituojančios klinkerio plytą

Fasadų apdailai skirtos keraminės plytelės gali būti gaminamos skirtingais būdais. Jos gali būti gaminamos kaip įprastos, standartinės plytelės, tačiau taip pat jos gali būti pjaunamos iš plytos. Iš plytos pjaunami gaminiai atrodo itin natūraliai ir vizualiai visiškai nesiskiria nuo klinkerio plytų. Šio tipo plytelės efektyviai gali imituoti akmenis ar tikras plytas namo fasade, tačiau jų kaina - žymiai palankesnė. 

Klinkerio plytelės nereikalauja priežiūros

Dar vienas, klinkerio fasado plytelių pranašumas - nesudėtinga priežiūra. Jos nereikalauja ypatingo dėmesio ir specifinių valymo priemonių. Viskas, ko reikia, norint tinkamai pasirūpinti klinkerio fasado apdailos švara - vėsaus vandens srovė. 

Plačios klinkerinių plytelių pasirinkimo galimybės

Klinkerio plytelės gali būti skirtingų tipų. Skirtingo tipo plytelės užtikrina savitą, tik joms būdingą estetinį efektą. Sakykim, glazūruotos plytelės yra lygios, šiek tiek blizgios. Šios plytelės tinka svetainės ar kitų vidaus patalpų dekoravimui. Taip pat jos gali būti su šiukštesniais kraštais. Toks klinkeris yra naudojamas ir lauko, ir vidaus apdailai. Dėl jam būdingos grubios tekstūros, jis atrodo itin natūraliai ir puikiai atkartoja klinkerio plytų efektą. Taip pat populiarūs sendinto tipo plytelių modeliai, kurie puikiai pasiteisina klasikinio stiliaus interjere bei eksterjere. 

Atsparumas vandeniui ir UV spinduliams

Mažas vandens įgeriamumas ir greitas jo atidavimas - išskirtinė savybė, būdinga kokybiškoms klinkerio plytelėms. Nei drėgmė, nei konstrastingos oro sąlygos klinkerio plytelėms nekelia jokios žalos. Be to, jų būklei nekenkia ir intensyvūs saulės spinduliai, todėl jos neblunka, nepraranda savo pirminės išvaizdos.

Dėl puikių atsparumo drėgmei savybių, klinkerinės plytelės taip pat tinka aplinkai, susiduriančiai su padidina drėgmės rizika, pavyzdžiui, verandoms bei baseinams. Žinoma, tokiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižymi ne kiekvieno gamintojo produkcija. Todėl renkantis šio tipo plyteles, visada reikėtų rinktis tik gerą reputaciją turinčių prekinių ženklų gaminius. 

Platus klinkerinių plytelių pritaikymas

Klinkeris yra labai patvari medžiaga, kurios tikrai negalima lengvai pažeisti ar subraižyti, todėl klinkerio plytelės pasižymi ilgaamžiškumu ir ypatingu atsparumu mechaniniams pažeidimams. Tai reiškia, kad jų susidėvėjimas net ir per ilgą eksploatavimo laikotarpį yra labai nereikšmingas. Dėl šios priežasties jas galima pritaikyti itin plačiai. Jos gali būti naudojamos ne tik kaip plytelės sienoms, bet ir kaip terasų ar laiptų plytelės. Laiptams skirtos plytelės dėvisi ir susibraižo žymiai greičiau, todėl klinkerio priemonės tokioms konstrukcijoms puikiai tinka. 

Įvairūs matmenys, spalvų ir formų įvairovė

Vienas esminių privalumų, kuriuo džiugina iš klinkerio pagaminta plytelė - natūrali estetika ir gausus pasirinkimas formų bei spalvų. Plati spalvų paletė - didelė vertybė unikaliai namo apdailai. Nors šių gaminių rinkoje dominuoja raudonų ir rudų atspalvių plytelės, tačiau galimi ir visiškai kitokie atspalviai. Sakykim, kai kurie gamintojai siūlo baltos, pilkos ar juodos spalvos variantus.

Klinkerinės plytelės matmenys taip pat gali būti kardinaliai skirtingi. Pasiūloje galima rasti standartinio dydžio, sakykim, 30x30 cm plyteles, tačiau galima įsigyti ir visiškai nestandartinių išmatavimų ar ypatingai didelių matmenų gaminius.  

Kokybiškos klinkerinės plytelės užtikrinančios geriausią fasado apdailos rezultatą

Nepaisant to, kad klinkerio gaminiai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, tikrai ne visų klinkerio plytelių kokybė yra vienoda. Mūsų asortimente - belgiškos, olandiškos ir vokiškos klinkerinės plytelės, kurių kokybe tikrai galima pasitikėti. Savo klientams siūlome Engels Baksteen, Muhr Klinker ir kitų žinomų gamintojų produkciją, garantuojančią ne tik gerą, bet ir ilgaamžį apdailos rezultatą.