Vilnius:
Jūratė Chlevinskienė
Tel. nr.: +370 600 93980
El. paštas: jurate@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

VELUX stoglangiai

VELUX – tai seniai visiems gerai pažįstamas ženklas, kuris yra vienas pirmaujančių pasaulyje stogo langų lyderių. Būtent VELUX pirmieji pradėjo tokio tipo langų gamybą pasaulyje. Šis gamintojas dar ir šiandien klientams siūlo nepriekaištingos kokybės sprendimus kiekvieno vartotojo poreikiams ir skoniui.

VELUX stoglangiai išsiskiria itin gausiu asortimentu gaminių, pritaikytų skirtingoms stogo konstrukcijoms. Todėl kiekvienas gali rinktis ir atrasti jam tinkamiausius stoglangius su skirtingais varstymo mechanizmais: su rankena viršuje, apačioje, stoglangius su nuotolinio valdymo funkcija, per vidurį varstomus ar atidaromus stogo langus.

Jau beveik 80 metų rinkoje gyvuojantys VELUX per ilgus metus sukaupė neįkainojamos patirties, kuri įkūnyta kiekviename gamintojo produkte: pradedant nuo tokių subtilybių kaip stiklo gamybos technologijos, apsaugančios nuo rasojimo, smūgių, UV spindulių, baigiant pačia langų profilių šerdimi, kuri gaminama su apsauga nuo drėgmės poveikio ir garantuoja puikią izoliaciją.

Galima teigti, kad VELUX stoglangių gamybos metu rūpestingai pagalvojama apie kiekvieną detalę – tai tampa vienintele ir svarbiausia garantija, kad šio gamintojo stoglangiai tarnaus ilgus metus ir patenkins visus vartotojo lūkesčius.

Kviečiame VELUX stoglangius patrauklia kaina įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Internetu užsakytas prekes savo klientams taip pat pristatome Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Jeigu domina šių langų montavimas ir įrengimas, susiekite su mumis – ir suteiksime Jums visą reikalingą informaciją.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.