Vilnius:
Audrius Merkys
Tel. nr.: +370 620 68488
El. paštas: audrius@agmeka.lt
Kaunas:
Artūras Grabliauskas
Tel. nr.: +370 698 89884
El. paštas: arturas@agmeka.lt
Klaipėda:
Klaidas Minikas
Tel. nr.: +370 618 80004
El. paštas: klaidas@agmeka.lt
PRODUKCIJA

ROTO stoglangiai

Pas mus parduodami ROTO stoglangiai – tai aukščiausios klasės stogo langai, skirti komfortą mėgstantiems ir modernų dizainą vertinantiems žmonėms.

Seniai praėjo laikai, kai įprasti stoglangiai buvo prabanga. Į Lietuvos rinką kartu su kitais lyderiais įžengus vokiečių gamintojui ROTO stoglangiai tapo tiesiog būtinybe tiems, kurie ieško geriausio sprendimo įvairių tipų mansardų, palėpių ir kitų patalpų konstrukcijose.

ROTO stoglangiai turi ne vieną privalumą, tačiau pagrindiniais galima išskirti:

  • atidus dėmesys šviesos poreikiui patalpose. Net ir siauresnių išmatavimų ROTO langai stogams yra sukurti idealiai pagauti šviesą ir suteikti patalpoms optimalų apšvietimą;
  • novatoriškų technologijų pritaikymas varstymo mechanizmuose bei automatikos sistemose. ROTO stoglangiai šiandien yra laikomi pažangos sinonimu. Rinkoje jau įsitvirtino šio gamintojo stoglangių modeliai su nuotoliniu būdu valdomais varstymo mechanizmais, taip pat stoglangiai su įvairaus tipo varstymo ašimis – kad kiekvienas klientas atrastų sau tinkantį variantą;
  • ekonominiai sprendimai stoglangių technologijose. ROTO stoglangių skiriamasis bruožas – tai langų sandarumas. Pasirinkę šio gamintojo produktus, galėsite jaustis saugus dėl optimalaus šilumos išlaikymo namuose.

Kviečiame šio ir kitų gamintojų stoglangius konkurencinga kaina įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune. Internetu užsakytas prekes pristatome Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose Lietuvoje. Kelia klausimų šio gamintojo stoglangių montavimas? Susisiekite su mumis ir Jums padėsime.


PARTNERIAI :Seoneta

Informuojame, kad šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Paspaudę mygtuką „SUTINKU” arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų naudojimo. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija pateikiama Privatumo Politikoje.